Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a tapasztalat társkeresés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat társkeresés, ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

30-éves férfi vagyok.

Volt egy 6.7 éves kapcsolatom egy most 24 éves lánnyal.

Ugy gondoltam ő lesz a nagy Ő eljegyzést, esküvőt terveztünk szabad kezet kapott ne az legyen hogy fiatalon leszabályzom aztán később egy gyerek mellett bolondul meg, sokat dolgoztam azért hogy jól éljünk ne legyen hiányunk semmiben, meghát terveink is voltak amihez pénz kell tudta nagyon jól hogy milyen világot élünk hogy több pénzért áldozatot kell hozni és többet kell dolgozni kevesebbet vagyunk együtt hozzáteszem ez azt jelenti hogy én szombat reggel mentem melózni ő meg péntek este bulizni nyugodtan engedtem inni nem ivott soha nem cigizett és volt olyan hogy 2000 ft-al ment el és 1000-el jött haza egy üveg vízzel el volt egész este dehát sajnos elhagyott.

Előtte nem volt még szerencsém azzal hogy ismerkedjek, meg nem is igazán igényeltem akkor ebből következik hogy nem is volt tapasztalatom hogy milyenek a társkereső lányok hogyan viszonyulnak egy olyanhoz mondjuk aki nem tetszik neki.

Nade amit tapasztalok 7 hónapja keresem keresem írok nekik és annyi gerinc nincs bennük hogy annyit visszaírjanak hogy bocs nem jössz be.Ezek 23-35 év közöttiek.

Ez a műmájerkedés ez a bmw, iphone-ka kigyúrt test meg villogás ez kell nekik ez a moslékság ami a tv-ből ömlik meg ami a neten van ?

Valami képzeletvilágban élnek vagy nem is tudom mibe van az a szó hogy illem amit úgy veszek észre hogy kimaradt nekik az alapoktatásból.

Valahogy kezd a nőkről egy erős bizalmatlanság kialakulni hogy egymást rántják a mélybe ezze az egésszel.És az ilyenekbe öljek bele rengeteg pénzt meg ráadásul vegyem is el ? Találni még hűséges nőt ? Vagy azon kívül hogy jól megdugod és eldobod másra nem valók/hajlandók ?

Erről kérném ha leírnátok mi a tapasztalatotok ha lehet értelmes válaszokat szeretnék legjobban Miskolc és 60-100 km-es körzete érdekelne mert ez borzalmas hogy mik mennek.Köszönöm.



2017. okt. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Máshol is ez megy, már ami a válaszra való hajlandóságot illeti.
2017. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kezd eltorzulni a személyiséged, ijesztő, amiket a "Nade..." kezdetű rész után leírsz. Ezt még csírájában el kell fojtani, és a helyes mederbe terelni a dolgokat. A nők felé tanúsított hozzáállásod épp a jó és a rossz határán van, de átbillenni készül az utóbbiba.
2017. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sz@r a húspiac, azt kell állítanom.

Elvarázsoltság és adatgyűjtés lényegében.Az illemet elvárják, megkapják, lesz@rják viszonozni...válaszolni.Ok, 1-3 kivétel akad.

Ha netán valaki normálisnak látszódik és csevegésbe is merül, minden szép s jó, de sose látod többé másnaptól...


Kezdem azt belátni, hogy miért lesz valaki pap...

2017. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2


Ameddig nem próbáltál szerencsét netes ismerkedésben, addig miért írsz le tapasztalatokat-tényeket?

Regizzél pasiként s tapasztalj;)


Azonban a másik oldalról se könnyű...én regeltem játékból, "nőként" s meglestem egy oldalon a témát...több a gázos nő a teszt szerint...ez van.

2017. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!