Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hagyja az emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja az emberiség "így" tönkretenni a világot?

Figyelt kérdés

Nem akarok túl sokat írni a kérdésről, mert manapság az emberek lusták olvasni, ezért nézzétek meg ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=5DU1B_XkyIk


Tehát amit kérdezek az, hogy miért hagyja az emberiség tönkretenni a világot? Ugyanis a videó konkrétan a mi világunkat mutatja be, ugyanis manapság önzetlenséget, hűséget, tisztességet, és erkölcsöt ismerő fiatal nagyon kevés van.


Ha pedig nem értitek a szöveget:

https://www.youtube.com/watch?v=ld2i_GofTFc

F/27



2018. jún. 26. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Lusta vagyok megnezni a videot.
2018. jún. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En is lusta vagyok.

Viszont nem ertek egyet veled. A szokasos sirankozas, ami evszadok, ezredek ota megy.

2018. jún. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En se ertek veled egyet. Regebben meg sz.arabb volt a vilag.
2018. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a Mad World című számot annyi siránkozós, patetikus, csöpögős, elcsépelt undormány videó alá rakták már be hogy hányingerem van ha meghallom. Ha ezzel kezdődik egy videó akkor rögtön be is zárom, mert ez már önmagában minősíti azt. Attól mert vannak akik nem találják a helyüket ebben a világban még nem azt jelenti hogy szar az egész. Ugyanúgy lehet tartalmas életet élni, sportolni, táborokba menni, jó közösségeket, barátokat találni mint korábban. Rosszul vagyok ettől a nyivákolástól hogy jajj mindenki csak a telefont nyomkodja bla bla. Miért mit csináljon a buszon ülve, malmozzon?
2018. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A te bajod annyi, hogy annyira jó dolgod van, hogy észre sem veszed. Nincs jobb dolgod, mint ilyen hülyeségeken nyavalyogni.


Külön poén, hogy azt hiszed, hogy "régen" hűségesebbek, tisztességesebbek, önzetlenebbek voltak az emberek... Csak romantizálod, idealizálod a múltat. Semmi sem volt jobb régen, legfeljebb >egyszerűbb<.


És mi az, hogy tönkretenni a >világot<? Miféle végtelen, pusztító arrogancia ez? :D

2018. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
és te személy szerint mit teszel ez ellen?
2018. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves #6: írtam egy könyvet a fiataloknak, kiadtam úgy, hogy elmondtam minden jogdíjról, ezáltal is olcsóbbá téve azt. A könyv alaptematikája, hogy mi kisemberek is nagyot tudunk fordítani a világ kerekén, csak vegyük észre a lehetőséget.

És tanárnak mentem, hogy segítsem a jövő felnövekvő nemzedékét, mert ők a kulcs ahhoz, hogy jobb világunk legyen.

2018. jún. 27. 01:25
 8/9 anonim ***** válasza:
csak az nem fér össze, hogy ha te ennyire teszel ez ellen, akkor mi a francot keresel a gyakorin egy társkereső topicban?
2018. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem verem örömömben a seggemet a földhöz attól, amit látok. Mindazonáltal nem kéne elfelejteni, hogy 50 éve apáink ugyanígy élhetetlen nemzedéknek tartottak minket.
2018. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!