Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak haverkodik vagy a későbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak haverkodik vagy a későbbiekben talán valami ki is alakulhat?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt azon a csodás tinderen ismerkedtem egy sráccal (33).

Szimpi volt így más platformon fojtattuk. Aztán egyszer csak pár hétre annyiba is maradt. De ha nagy ritkán ki tettem egy egy 24 órás storyt volt, hogy hebe hóba kaptam tőle üzenetet. Aztán tegnap nagyon tetszett az egyik amit ki tett így én is írtam neki. Azt kovetoen el kezdtünk újra beszélgetni kB hajnali 1 körül köszöntünk el egymástól. Annyit írt még este holnap azaz ma ha fel kelek írjak neki. Oké. Mivel ment a dolgaira így nem is nagyon irkalt ám, zavarni nem akartam, de írt mikor haza ért. Nagyon aranyos, kicsit piszkalodik mellé, de nem tudom néha hova tenni. Egyszer elő kerül akkor teljes napot át beszélünk (azt vettem észre ha én kezdeményezek, akkor nincs ellenére) de magától nem igazán keres. Most ez miért lehet? Konkrétan bokolt, kedves, nem úgy mint manapsag a többség tényleg... Ezért se tudom hova tenni, rá akaszkodni pedig nem akarok nehogy azt hidje, hogy csüngő rajta. Du 3 óta nem is beszéltünk az előbb rá írtam mi a helyzet de egy ideje nem elérhető lehet haverokkal van. 'mire lehet számítani' ilyenkor vagy vele kapcsolatban? Nekem ez teljesen új. Előre is köszönöm az emberi normális kulturált válaszokat, az idióta kotozkodo, lekezelo, bunkók rá nem tartok igényt! N. 28


2021. nov. 19. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat át írt pár szót, utólag vettem észre!
2021. nov. 19. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexelni akar.
2021. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Javerkodik... Jolvan az úgy.:)

Köszönöm!

2021. nov. 19. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából még elég lazán veszi a dolgokat, ami az elején félig érthető, félig meg azt sugallja, hogy komolytalan. Szerintem hagyj neki időt. Próbáld ki, hogy egy ideig nem keresed, nem jelentkezel, aztán figyeld a reakciót!
2021. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ugyan ez már meg fordult a fejemben a nap folyamán nekem is. Akkor nem gondoltam roszul. Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

Igaz este már írtam neki, de még várom amíg ő jelentkezik ezek után

2021. nov. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!