Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a férfiaknak mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a férfiaknak mindegy, csak nő legyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=sxPWalFdz68


Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ez kamu, valamennyire hasonló tesztet én is csináltam itthonról, csak én nem mentem ilyen messzire. Egy 200kg, de mellette fiatal és szép arcú (lefogyna jól nézne ki) nőt raktam fel és hasonló eredményeket kaptam. 100+ like az első nap, a férfiak tömegesen írtak és voltak köztük kigyúrt, gazdag modell kinézetű férfiak is.



2021. nov. 21. 14:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=7j43_1ujmeg


Itt a másik videó. A csávó csak nőre sminkelte magát.

2021. nov. 21. 14:36
 2/29 A kérdező kommentje:
És jönnek a matchek tömegesen, pedig szerintem nőként hát elég bénán néz ki.
2021. nov. 21. 14:36
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi. Nem csak Tinderen.
2021. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem vágom ezt a Tindert, de ez nem pont ilyen alkalmi dugópajti kereső? Így azért nem meglepő...
2021. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4: Sokan azt írják, hosszú távú párkapcsolatot kerestek ott és működik.
2021. nov. 21. 14:46
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én már régen beteszteltem! Csináltam női regeket, van olyan amit 2 éve, és még mindig kapok rá érdeklődéseket. Mindegy hogy app vagy web, ott a pasik ingyenszexre hajtanak, ráadásul a többségük házas vagy kapcsolatban van.


Volt amikor azt mondtam, hogy engem csak a házas pasik érdekelnek, erre bevallotta hogy az, mutogatta képen a gyűrűjét, és nyomta a marketinget hogy otthon nincs szex. Aztán volt olyan is, aki adta hogy őt csak komoly nők érdeklik, komoly kapcsolat céljáből. Én meg írtam neki hogy kár, mert csak egyéjszakásokat keresek. Na, egyből jött is a válasz, hogy ő abba is benne van. A sok pasi azt hiszi, hogy ez egy étlap, a neten csak választani kell, estére meg ott is a nő. Mondom ezt férfiként. Gyalázatos szintre süllyedt a férfi állomány, tisztelet a kivételnek.

2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy ingyen szexre hajtanak, de hogy közel "tökéletes" férfi létükre ilyen nőkre írnak rá, amikor azt hiszik, nem figyeli őket senki.
2021. nov. 21. 14:48
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Honnan tudod, hogy ki van a másik oldalon? Lehet, hogy egy 140 kilós disznó lopott képekkel.
2021. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják sokan, hogy nekem mind1, csak nő legyen. Ez nem igaz. Egyetlen egy nő kell nekem, de annak én nem (elvileg). Miért mondják ezt rám? Mert rengeteg nővel tudok beszélgetni, valahogy keresik a társaságomat. De nekem csak 1 valaki kell.
2021. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igaz. Például én csak 5-10%-ot húzok jobbra...

De vannak ismerőseim, akik mindenkit jobbra (meg sem nézik, hogy nő van-e a képen) húznak és majd a matchekből válogatnak.

2021. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!