Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a férfiaknak mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a férfiaknak mindegy, csak nő legyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=sxPWalFdz68


Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ez kamu, valamennyire hasonló tesztet én is csináltam itthonról, csak én nem mentem ilyen messzire. Egy 200kg, de mellette fiatal és szép arcú (lefogyna jól nézne ki) nőt raktam fel és hasonló eredményeket kaptam. 100+ like az első nap, a férfiak tömegesen írtak és voltak köztük kigyúrt, gazdag modell kinézetű férfiak is.



2021. nov. 21. 14:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egy SZEXPARTNER kereső oldalon, mit válogassak annyira?
2021. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Baszki nem fogjátok fel??

Ott tartunk hogy egy 68 éves öregasszonyra is mindenféle férfi nyomul!! Ez a modern valóság!

Annyira nincsen már szabad nő, hogy már itt tartunk, már a top férfiak is ilyenekre mennek csak hogy legyen valaki.

Undorító ez az egész

2021. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

12.-re.


Van szabad nő. SOK, szabad nő.


Csak azoknak igényeik vannak: diplomás, hitelmentes, 185+ magas, sportos, 30 alatti, nyelveket beszélő, független, lakásos, kocsis, művelt, nem piás, nem drogos, nem csajozós, nem bűnöző, nem vidéki, 20 centis,...

2021. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

13#

Jogos

De azok olyan mint ha nem is léteznének

Azok az álomvilágukban várják a herceget (ha nem kapják meg)

2021. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ebben csak az az érdekes, hogy én viszont 30 éves nőként 7,5 éve pókhálósodom, nem önszántamból. Vagyis hát de, fene a válogatós pofámat, miért nem jók nekem az apucival egyidős, alkesz, büdös, koszos alakok.

Hagyjuk már... Nem, a férfiaknak sem mindegy. Szerintem Tinderen sem, de hogy a való életben nem, az teljesen biztos.

2021. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
#10 Na ezt nem értem. Ennek mi értelme? Mert ha utólag úgyis kiselejtezi, és csak azokat tartja meg, akik eleve bejönnek neki, akkor mi értelme minden nőt jobbra húzni? Ezzel csak növeli a csúnya nők egoját is, akik nem is biztos, hogy jobbra húzzák majd őt.
2021. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

16#

A kérdésben viszont nem ez szerepelt

Az ott lévő öregasszonynak írásban udvaroltak a férfiak

Ez azért több annál minthogy match-ük van

2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15, te tinderezel vagy badoozol?
2021. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én férfi létemre piszkosul válogatós voltam, ezért sem vagyok már független. Szubjektív, de nekem a nők 90%-a nem tetszett soha. Gondolom ezzel a nők is így vannak, azaz a férfiak 90%-a szóba sem jöhet náluk. Azok akik meg bárkire rámennének csak szex legyen, azok önmagukat értékelik le.
2021. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#15 Ez már a múltkor is volt, meg ma is valami kérdésnél, és azóta se bizonyított, hogy te olyan gáz nő lennél.
2021. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!