Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a férfiaknak mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a férfiaknak mindegy, csak nő legyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=sxPWalFdz68


Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ez kamu, valamennyire hasonló tesztet én is csináltam itthonról, csak én nem mentem ilyen messzire. Egy 200kg, de mellette fiatal és szép arcú (lefogyna jól nézne ki) nőt raktam fel és hasonló eredményeket kaptam. 100+ like az első nap, a férfiak tömegesen írtak és voltak köztük kigyúrt, gazdag modell kinézetű férfiak is.



2021. nov. 21. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

18: Egyiket sem. A netes társkereséshez előnyös ÉS fotogén külső kell, szóval részemről teljes mértékben felejtős a dolog, egyik feltételnek sem felelek meg.

20: A "kelendőségemnél" erősebb bizonyíték nem kell.

Nyilván nem vagyok annyira ostoba, hogy képet töltsek fel magamról akár ide, akár bármilyen felületre, hogy aztán szabadon röhöghessen rajta bárki, épp elég nekem az, amit élőben kapok a kinézetem miatt...

2021. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ugyan már, az értelmes nők kellenek a férfiaknak.

És attól még lehetsz extra válogatós és máris fordítva van a kelendőséged.


Addig meg továbbra is nehezen hihető, az itt előadott rissz-rossz nyomi nő sablonduma.

2021. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22: Igen, lehet, hogy egy kiemelkedően magas IQ képes kompenzálni a csúfságot a férfiak egy szűk rétege körében. Bár még ezt is nehéz elképzelni, mert attól, illetve arra nem fog felállni... Egy sima nem teljesen analfabéta szintű "értelmesség" viszont biztosan nem hoz fel a kell a férfiaknak szintre semmilyen rusnyadékot.
2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nők nem az értelemmel tudnak kompenzálni hanem a rámenősséggel, stílussal, bájossággal és mosollyal, és persze okos és körültekintő válogatással.
2021. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#23 Neked nem sima értelmességed van, hanem több. A felállás meg túl van mitizálva, mint ahogy a nedvesedés/kívánás is.
2021. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24: Nem értek egyet, ha egy ronda nő ilyenekkel próbálkozik, csak még taszítóbbá, szánalmasabbá, nevetségesebbé válik. "Bedobnia" csak annak szabad magát, aki a megfelelő adottságok birtokában van, mi, szerencsétlenebbül jártak viszont jobb, ha tudjuk, hol a helyünk és meghúzzuk magunkat, így legalább jó eséllyel csak levegőnek néznek, nem rúgnak belénk.

Bár kérdés, mit jelent az okos és körültekintő válogatás.

2021. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26#

Pont a lényegen siklottál át

A körültekintő válogatás, amit nem értesz. Pont ez a baj.

Ha annak teszi magát a ronda nő akit sosem kaphat meg akkor annak csakis pofáraesés a vége.

Ha viszont jól választja meg a célpontját, azaz egy olyan független pasast keres akinek nincs undora tőle (legalább) akkor megfelelő egyéb képességekkel képes a vonzalmat kiváltani. A kulcs az hogy ezt a megfelelő embernél tegye meg, mert csúnyaként nem fog akárkinél működni.

Pl. ha nálam egy kövér nő lenne rámenős elzavarom a fenébe mert visszataszít. Ha egy rusnya de sovány csaj próbálkozik, akkor ha nagyon ügyes, képes lehet levenni a lábamról, csak ahhoz nagyon oda kéne tennie magát. Erre viszont kevés csaj képes, vagy ha képes akkor is csak a legjobb partik esetében

2021. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"diplomás, hitelmentes, 185+ magas, sportos, 30 alatti, nyelveket beszélő, független, lakásos, kocsis, művelt, nem piás, nem drogos, nem csajozós, nem bűnöző, nem vidéki, 20 centis,..."


185+ magas, sportos, 20 centis. A többit lehúzhatod a WC -n.

2021. nov. 21. 23:48
 29/29 anonim ***** válasza:
A 20 centi sem akkora lényeg mint itt sokan gondolják. A nők igen kis része ösztönlény, még kapcsolatban is tök jól elvannak szex nélkül is.
2021. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!