Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon vagy Tinderen milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon vagy Tinderen milyen szöveggel kellene indítani a beszélgetést?

Figyelt kérdés
A lányok nem írnak senkire, a férfi kezdeményezzen, ez sok nő adatlapján ki is van írva, hogy ö nem fog írni elsőnek, akkor sem ha van match.Ha ráírok egy nőre, hogy szia mizu az ugye ciki, meg ugye az első benyomásnak is lőttek, eleve vissza sem ír, de akkor mit írjak? Elég egy szia, és akkor ha hajlandó beszélgetni akkor ö is visszaír egy sziát, és akkor írhatok egy hosszabb bemutatközó szöveget, vagy hogyan működik? Igazából még senki nem írt vissza, azért kérdezem.

2021. nov. 21. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondokj arra hogy mi lenne az első amit irnál… na és felejtsd el, mert a másik 300 is ezt irja.


Nincs igazából sablon…

2021. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyat kell írni, ami figyelemfelkeltő, legalább mérsékelten egyedi, és ami a legfontosabb: hiteles legyen tőled.

Emiatt nem fogunk most tudni konrket válaszokat adni, és emiatt óva intelek attól, hogy netes sablonokat építs be.

2021. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre 99% csak egy sziát ír, ha szimpatikus az illető, választ is kap, aztán beindulhat a beszélgetés.

Megnyugtatásul közlöm, én nő vagyok és nekem sem ír vissza mindenki, ha én kezdeményezek beszélgetést...

2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, ezeken az oldalakon a kutyát nem érdekli a szöveg. Ha behúznak, akkor 2 okból teszik: Vagy nagyon bejössz nekik külsőre vagy csak unatkoznak. Ha bejössz, akkor akármit írsz, válaszolnak és lelkesek. Ha csak unalomból húznak be, akkor úgysem fognak rád túl sok energiát fordítani.
2021. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra voksolok, hogy mindegy. Sokan vannak, akik eldöntik, hogy ha az első betű amit leírsz, nem nedvesítette be őket, akkor ennyi volt viszlát, és sose írnak vissza. Na, ez a típus nekem egyáltalán nem kell, szóval csak tegyék. Nem vágom miért akar valami egy kapcsolatot pár szó alapján megítélni, azért pár perc beszélgetésből már igazán ki tud derülni, mennyire beszámítható a másik, és milyen céllal van ott, és aki értelmes párt keres, szánjon már 5 percet arra az illetőre, akit ő maga is visszajelölt.

Aki képes válaszolni, és beszélgetni kicsit, annál én úgy láttam, nem a legelső kezdőmondat számít, hiszen majd elindul a beszélgetés. A többinél meg mindegy, mert majd arra hivatkoznak hogy napi 300 üzenetet kapnak, unalmas vagy, hogy merészelsz zavarni, egyáltalán minek mentél oda?! Hagyjuk már.

2021. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leforditom:


Nem nézel ki elég jól=tuti nem ír neked elsőre, illetve talán válaszol 1-2 szóban


Elég jól nézel ki=jajjőnemszokottilyetcsinálnidemostkezdeményez


Töröld le magad mindenhonnan és épitsd az életed, ez önmagában vonzóvá tesz majd, illetve sose legyen a nő az első helyen az életedben, tartsd meg az addigi fontossági sorrendet, a nő pedig a sor végére kerüljön. Mindig rinyálni fog érte de te tarsd a határaid és tisztelni fog.

2021. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 nek igaza van.


Ha tetszel neki akkor mindegy mit írsz bármi jó lesz.


Ha meg nem tetszel akkor mondhatsz bármit le se fog carni

2021. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szia hölgyem! Komolykapcsolatotkeresek - decsakdugniakarok akció érdekel?"
2021. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 VincentLaw ***** válasza:
100%

Én csináltam egyszer egy kis mintás felmérést, hogy különböző stílusban írtam rá lányokra, ami feltűnt, hogy többségében akkor válaszoltak, ha valami bunkóval indítottam (most az teljesen mindegy, hogy nem pozitívan válaszoltak, de energiát fektettek abba, hogy válaszoljanak :D).

Manapság úgy szoktam nyitni, hogy valamire reagálok az adatlapjával kapcsolatban, de általában nem jön válasz. Szóval én is azt vallom, ha jól nézel ki ezeken az appokon, akkor teljesen mindegy, hogy hogyan nyitod a beszélgetést, valószínű kapni fogsz választ is, ha csak átlagos vagy, akkor fejre is állhatsz, akkor sem lesz jobb.

2021. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán írok rá bárkire is. Ha megteszem akkor köszönök, majd leírom mi keltette fel az érdeklődésemet. Felteszek legalább egy kérdést és kész. Eddig szinte mindig kaptam választ.
2021. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!