Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz normális beszélgetést kialakítani a szép nőkkel Tinderen?

Figyelt kérdés

Van 200+ like-om és 80-90 matchem. Amíg a kevésbé szép, kövér nők maguktól kezdeményeznek, addig a szép nőkkel lehetetlenség. Írok neki egy teljesen normális üdvözlőszöveget, erre annyi a válasz hogy "szia". Semmit sem reagál sem az üdvözlésre, sem egy szájbak.rt emojit nem képes irni. De azért mi férfiak legyünk rendkívül kreativak nyitáskor... aha, ezért? Utána - ha megvan adva az instája - felnézek. Látom hogy néhányezer követő, 300 like minden fotóján, stb. Ha esetleg addig eljut a beszélgetés hogy instán/messengeren folytassuk, előbb-utóbb cseszik válaszolni és mindig a kibúvókat keresi. "Nem fér most bele az életembe egy kapcsolat, de egy randi se". Akkor MINEK VAN FENT TINDEREN? Ugyanígy jártam pár napja. Beszélgetünk a nővel Instagramon, természetesen neki sincs most ideje randizni, pár nappal később reagáltam egy napisztorijára, erre letiltott. XD Bezzeg a kevésbé szép, kövér nők rám írnak, szinte magától megy a beszélgetés, talizni akarnak, stb.


Miért van ez? Ezek a nők mégis hogyan elérhetők ha online nem?


29/F


2021. nov. 21. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a nők nem elérhetőek.
2021. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
szar a szöveged és nem nézel ki elég jól, vagy rossz a közönséged, azaz nem válogatsz elég jól.
2021. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Ne 8-9-es gyönyörű nőkre hajts, hanem inkább (6-)7 körüli csini, cuki nőkre. Te és én eléggé egyformák lehetünk, mert legutóbb amikor felmentem Tinderre akkor 1 hónap alatt lett olyan 80 matchem (meg még sok nem vonzó csaj is lájkolt, de őket nem számoltam). Szóval gondolom te is jóképűbb srác vagy.


Kérdésedre a válasz: Azért nehéz, mert nem csak veled matchelnek, hanem még tucatnyi másik férfival is, akik közül sajnos sok még nálad is vonzóbb. És ha már van 1(-2-3) nálad vonzóbb, akikkel tud beszélgetni, akkor te már felejtős vagy, hiába vagy önmagadban nézve te is egy vonzóbb férfi.

28/F

2021. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
2. 200+ lájkkal és 80-90 match-csel nem néz ki szarul a kérdező. Tudom a csúnya nőknek lehet simán ennyije Tinderen, de egy csúnya férfi egyszerűen nem kap jobbra húzásokat sem.
2021. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#4


Nem hiszem hogy létezik olyan férfi aki egyetlen jobbrahúzást sem kap. :D A több tízezer nő közül biztosan van olyan, aki jobbra húzza. :)

2021. nov. 21. 15:11
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
4. nem mondtam hogy szarulnéz ki, azt mondtam nem néz ki elég jól ahhoz hogy fentartsa az érdrklödést, mint ahogy a 3-as irja. Van nála jobb képubb, érdekesebb pasi.
2021. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

4. Nem azt írtam, hogy vagy 0 matchet kap egy férfi, vagy 200-at. Van egy alacsony, fiatalon kopaszodó, igénytelen öltözködésű barátom. Neki fél év alatt lett 5 matche Tinderen. Itt is rendszeresen olvasni ilyen férfiakat, akiknek havi 2 matche van és hasonlók. De ha neked van 90 matched és 200 lájkod (bár nem írtad mennyi idő alatt, de kicsit mindegy is, gondolom pár hét-pár hónap alatt), akkor külsőre való vonzóságban azért eléggé jó helyen állsz.


5. A nők nagyon válogatósak. Mi férfiak lehet jobbra húzzuk a nők 30-50-70%-át. Na a nők meg jobbra húzzák a férfiak 3-5-7%-át. Csak az arányok érzékeltetése végett. Ezzel azt akarom mondani, hogy azért a nők nem húznak mindenkit jobbra csak úgy, hanem akiket igen azokkal általában nyitottabbak is valamilyen beszélgetésre. Vagy ha nem is minden nő, de azért én is kaptam egy 50%-os válaszolási arányt, ahol lehetett normálisan beszélgetni.

2021. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4. és 5. helyett 5. és 6.-nak mentek a válaszok.
2021. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#4

Dehogynem létezik! Sosem volt még ott matchem, pedig a megjelenése óta pörgetem visszatérő jelleggel.

2021. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9#

Én meg azt sem tudtam mi az a match, amíg el nem magyarázták hogy van olyan is

2021. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!