Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyhogy még a nagyon jó pasiknak is nehéz?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kipróbáltam Tindert egy tökéletes kinézetű, nagyon jóképű modell férfi fotójával.


Tény hogy naponta 100 nő is bejelölte, de utána megáll a tudomány mert nemhogy randit nem lehet lebeszélni, de még beszélgetni is brutál nehezükre esik a nőknek :D


Teljesen megszokott hogy 4-5 mondatváltás után eltűnnek. De ilyen teljesen átlagos ismerkedő kérdéseknél, tehát nem az hogy azt írtam volna neki hogy na akkor mutasd már meg a p*ncidat vagy átküldtem fotón a f*rkamat!


Érdekes kísérlet volt. :D



2021. nov. 24. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9: akit másvalaki dug, az mitől a "ti csajotok"?
2021. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Kiszúrták hogy kamukép, mivel a Googlen lehet képekre is keresni, nem kell hozzá nagy tudomány.
2021. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Marhaság amit írsz. Nyilván sok lánynál kell próbálkozni, de lehet ott ismerkedni. Én fél éve tindereztem, akkor kb 4 hónap alatt 9 különböző lánnyal randiztam, és ebből egy most a barátnőm. Pedig egyáltalán nem vagyok egy adonisz, és nem is vagyok kigyúrva.
2021. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy alapvetően szerintem a kép fogja meg őket és a beszéd tartja meg. Ha nincs duma, akkor off, de ez személyesen is így megy. Szerintem ez a tinder, a lehető legkárosabb dolog pszichológiailag ha nincs sikered. Azt kell felfogni hogy ez csak egy felszínes ismerkedés forma és nem szabad letörtnek lenni ha nem kapsz like-ot etc. Eltekintve a kísérletedtől, ha a saját képedet rakod fel és sehol semmi, akkor sem szabad ezt magadra venned. Sajnos te csak egy hal van az ezer közül és miért ne azt választanák aki jobban néz ki? Ha elmegyek egy autót venni, akkor sem a szarabbat hozom el. :D Ez egy ilyen biznisz. Én magamat egy 10/5-re értékelem, vidéken élek Tolna megyében, 27 éves vagyok, relatív jó egzisztenciával, nem vagyok izmos, cserébe sokat sportolok a szezonba. Sok csaj van a 30-40km-es és jó ha kapok 5-10 like-ot ha néha regisztrálok erre a dologra. Eleinte letört voltam, aztán rájöttem hogy felesleges, az ilyeneken az nyer aki a külsőségből mutat többet (izom, jó autó, érdekes helyen készült kép) és én nem vagyok az a magamat fotózgatom egésznap faszi. :D Azért még nekem is összejött pár randi, volt belőle egy kapcsolatom, a többi pedig vakvágány volt. :D Én jobban preferálom a személyes ismerkedést, ez az internetes majomkodás nem nekem való. :D
2021. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!