Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta Tinderen kiírtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta Tinderen kiírtam a bemutatkozásomba, hogy "Sznob nagy arcú, okoskodó, yorkis, karrierista, p*csák kíméljetek! :D" azóta hogyhogy nincs egyetlen matchem sem?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Sose voltam ott, de ez nem tartózkodási hely alapján működik a Tinder?

Lehet azok a proli nők akik nem szeretik a Yorkikat nincsenek Tinderen.

2017. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
azért mert így minden nőt elüldöztél,pi..ák szóval,tul durva nekik,agreszív bunko benyomását keltetted bennük,egyáltalán megnézi valaki a profilod?
2017. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert bunkó vagy.
2017. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert úgy vannak vele, hogy nehogy más a lekvár tegye el a nagymamát. Még ha egy csaj nem is ilyen, akkor is ellenszenves neki, hogy egyből követelőzöl. A nők azért tehetik meg az ehhez hasonló kiírásokat, mert nekik ígyis-úgyis lesz napi több tucat udvarlójuk.
2017. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartom magam annak a kategóriának akiktől azt várod, hogy kíméljenek. De egy ilyen szöveg után nem is lenne match, hiába nem vagyok az általad utált kategória, mert ezek utan arra gondolnék hogy milyen sznob nagyarcú okoskodó bunkó paraszt lehet ez a csávó. Azért érdekelne hogy most poénból csináltad ezt, trollkodsz a kérdéssel vagy te halál komolyan mem érted hogy most miért nincs match?
2017. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert visszataszító. Én egyik sem vagyok, de utálom, amikor valaki lenéz másokat.
2017. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én azért nem válaszolnék, mert nem értem hogy mit akarsz. Ha csak szex kell akkor nem mindegy hogy milyen háziállata van vagy hogy karrierista-e? Szexelünk párat és helló, azt hogy karrierista-e a nő mit számít?! Ha kapcsolat érdekel akkor pedig a karrierizmus plusz pont lehetne, tudja mit akar és tesz is érte. "nagy arcú".. tisztában van azzal amit ér. Szerintem kérdező te egy csóró proli vagy aki még jobban komplexusosnak érezné magát egy céltudatos nő mellett.
2017. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a tinderen kizárólag a nők írhatnak ki ilyesmit, mivel ők választanak. Te maximum örülhetsz, ha egyáltalán valamilyen lány bejelöl, nem hogy olyan, amilyet te szeretnél.

Én is olyan feltételeket szabtam, hogy ne legyen csücsörítős műanyag plázacica, ne cigizzen, ne piáljon, és legyen intellektuális. Kapásból kilőttem vele az ott lévő felhasználók 99 százalékát.

2017. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%
A nők olyan mennyiségű férfi közül válogathatnak, hogy szinte már csak azt nézik, miért NE válasszanak, hogy leszűkítsék a mezőnyt. Egy ilyen bemutatkozással megkönnyíted a döntést és azonnal diszkvalifikálod magad. Ahhoz rendkívül jól kell kinézned, hogy egy ilyen szöveg mellett is akarjanak.
2017. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert bunkó hatást kelt.

Van egy alapszabály: ahogy nekünk beszél valaki másokról, rólunk is úgy fog másoknak.

Na most te egy réteget nyilvánosan lep*csáztál, sőt általánosítottál is.

Na, ezzel elűzheted a szerény, családcentrikus lányokat is.


21/L

2017. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!