Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért hazudoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért hazudoztok Tinderen önmagatokról?

Figyelt kérdés
Soha nem húztam korábban jobbra olyan férfit, akinek nem volt kinn önmagáról képe, vagy nem tetszett volna. Neki azonban nagyon hosszú leírása volt, ami nagyon megnyerő volt. Gondoltam, hogy match esetén majd átmegyünk valamelyik közösségi oldalra, ahol láthatom. Matcheltünk, napi 3-4 órákat beszélgettünk chaten 1 héten keresztül, úgy örültem, hogy végre találtam egy hozzám hasonló értékrendű férfit, akivel hosszabb távon is jól tudom majd magam érezni,azonnal veszi a lapot, humoros. Párkapcsolatot nem akarok, de hosszabb távon gondolkozom 1-1 éjszakánál, ezt a legelején közöltem is vele. Elmondta, hogy azért nincs kint képe, mert olyan munkahelyen dolgozik, ahol ezt nem veszik jó néven, emiatt a közösségi oldalakon sincs fent hivatalosan (valódi névvel, képekkel). Kértem, hogy akkor legalább adjon egy leírást, hogy milyen külsőre. Nekem nagyon fontos, hogy 185 feletti magas legyen, illetve szakállas és izmos,azt mondta, hogy megfelel az elvárásaimnak, ilyen. Pont emiatt szerettem volna vele mihamarabb találkozni, szombat estére beszéltük meg, hogy átjön hozzám. Készültem a találkozóra, friss ágynemű, illatgyertya,masszázsolaj, játékszerek, szexi fehérnemű, sütöttem, illetve főztem neki. Csengetett, nagyon örültem, hogy végre megjött. Majd kinyitottam a lakásom ajtaját és megláttam, hogy egy magas, kövér, szőkésvöröses hajú, malacfejű(bocs, tényleg nem tudom máshoz hasonlítani),tükörsima arcú pasi áll előttem. El sem tudom mondani, hogy mekkora csalódottságot éreztem. Nem vagyok sírós vagy különösebben érzékeny típus, de tegnap egész este sírtam emiatt.

2021. nov. 28. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Kamu.
2021. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ott mindenki, nő és férfi lódít, hazudik magáról.
2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Semmiben nem szoktam ferdíteni az igazságot, a negatív tulajdonságaimról is beszéltem neki. Annyira rossz érzés, hogy egy ilyen embernek adtam ki ennyire magamat, aki végig átvert.
2021. nov. 28. 13:44
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit vártál, kép nélkül chateltél vele 1 hétig. Ugyanakkor azt sem értem mit várt a pasi. Talán majd chatelès alatt annyira belezzeretsz hogy elsiklasz az ilyen lódításai mellett?
2021. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi lett a randi folytatása?
2021. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hihetőnek tűnt a magyarázata,főleg, hogy azt is elmondta, hogy hol dolgozik, belinkelte a helyet, ott volt a neve. Azt, hogy az ő fejében mi játszódott le ezalatt, nem tudhatom.

Nem akartam rácsukni az ajtót, megmondtam neki, hogy nem ilyennek képzeltem, nem ezt mondta, hogy így néz ki, de ha már idejött, akkor vacsorázhat nálam, viszont nem lesz köztünk semmi több sem most, sem később. Nem akart, hazament inkább.

2021. nov. 28. 13:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább megtanultad, hogy csak olyat húzz jobbra, akinek van képe.
2021. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
1: Inkább végre egy őszinte nő.
2021. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koaxk Ábel ***** válasza:
26%

Bocsi lehet, hogy bunkó leszek, de ha végülis megkapott akkor célt ért!


Egyébként alap, hogy nem találkozunk kép nélküli emberrel, de még akkor is fenntartásokkal. Annyi xar ember van, hogy én sok embertől azt sem hiszem el amit kérdez!

2021. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem kapott meg, olvasd el a korábbi válaszom. Csak egy csomó időm elment rá teljesen feleslegesen, pedig annyira beleéltem magam már előre a találkozásba.
2021. nov. 28. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!