Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha kb. 26 évesek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha kb. 26 évesek és szinglik lennétek, járnátok egy olyan 29 éves férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert gáz, hogy ennyi idősen még nem volt barátnője.
Ha szimpatikus a személyisége és a külseje, adnék neki egy esélyt.
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, hogy miért nem volt.
2021. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Az biztos, hogy erős red flag szóval, valami oka biztos van annak, ha valaki addig szűz marad. Nekem nagyon gyanús lenne.
2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Mért lenne szűz az illető?Egy éjszakás kalad,rosszlányok stb.
2021. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
#3 Miért nem tudsz helyesen írni? Iskola, nyelvtankönyv, stb.
2021. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Nekem ilyen volt az exem. Elbízta magát, hogy szerzett egy ragaszkodó hűséges nőt, azután megcsalt.

Nem azt mondom, hogy ez történne mással is, de én inkább passzolom.

2021. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
4-es, ha nem tudod, hogy a stb. szó elé nem teszünk vesszőt, akkor te se tudsz helyesen írni. Iskola, nyelvtankönyv stb.
2021. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nő nekem nem is kéne, aki alapban a szüzességem alapján ítél meg. wtf...
2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ebben az esetben nem feltétlenül helyes a vessző, az viszont korántsem igaz hogy nem teszünk elé vesszőt. Pl. ha előtte nem felsorolás hanem tagmondatok vannak, akkor kell a stb. Szóval vedd úgy hogy tagmondatokat írtam. (Nem jártál iskolába? Nem olvastál nyelvtankömyvet, stb?)
2021. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as, ne erőlködj. A korántsem után is vessző kell, a hanem elé is vessző kell, a "vedd úgy" után is vessző kell stb. Neked egyszerűen fogalmad sincs a helyesírásról, ne fölényeskedj a témában.


Bocs az offért, amúgy meg szerintem minden életkorban van olyan nő, aki hajlandó szűz férfival kezdeni, de az idővel ezek aránya nyilván csökken. Bizonyos szintű tapasztalatot a nők többsége valszeg már húszévesen is elvár. Bár én ismertem pl. 40 közeli nőt is, aki azt mondta, hogy neki egy szűz pasi lenne az ideális. (Igaz, nála azért merült ez föl, mert betegesen féltékeny volt az exekre.)

2021. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
#9 A korántsem után nem kell, a hanem elé valóban kell. Szóval neked sincs több mint nekem, ne aggódj!
2021. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!