Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy élitek meg, ha rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg, ha rajtatok kívül a baráti társaságban mindenkinek van párja, csak neked nincs?

Figyelt kérdés
Ha valahova elmentek, és mindenki hozza a párját. Csak ti vagytok ott egyedül.. Volt már ilyen?

2021. nov. 29. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Aki összejár 4-5 nővel szexelni az valószínűleg tesz rá.
2021. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem érdem vagy teljesítmény, hanem állapot. Nem kell felnagyítani. Ők sem tesznek semmit jobban, és te sem teszel semmit rosszul. Mosolyogj, beszélgess, élvezd az életedet!
2021. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mivel mindenki vagy házas, vagy éppen házasodik, vagy van már gyereke is.. Így úgy érzem, hogy én vagyok a "kis szerencsétlen". Főleg, mikor párszor megkapsz ilyen mondatokat, hogy "de hát már 30 éves vagy..." Köszi, tudom, hogy mennyi vagyok. De sajnos nem tartozom azon szerencsések közé akik 25 évesen megismerték a nagy őt aztán jött az ásó kapa meg a nagyharang.
2021. nov. 29. 17:06
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére még van pár barátom aki egyedülálló és úgy tűnik azok is maradnak, de egyre nyomasztóbb az érzés hogy lehet ők is találnak valakit és akkor tényleg csak én fogok pár nélkül megjelenni.
2021. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem zavar.


2. Nem lógnék olyanokkal, akik ilyet szólnak be, hogy hány éves vagyok.

2021. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem zavar, mert már baráti társaságom sincs. :D


28/f

2021. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Aki így beszól, az 1. nem barát, ne keverd össze, 2. mondd meg neki, hogy te akkor fogsz házasodni, amikor ők elválnak, van még 1-2 éved. Akkor észbe kap, hogy bunkó.
2021. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Zavar, hogy körülöttem már mindenkinek pár éves kapcsolata, többeknek házassága van és érkezett már 1-2 gyerek is, nekem pedig még kapcsolatom sem volt. Nem zavar, hogy a baráti társaságomban mindenkinek van már kapcsolata, mert nincsenek barátaim. Semmilyen céllal, sehol és semmikor nem tudok ismerkedni így sem kapcsolatom, sem barátaim nem lesznek soha, ez viszont nagyon zavar.
2021. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hehe mikor ilyen helyzet volt mind engem irigyelt mennyire kiegyensúlyozott és nyugodt vagyok, mindenre van időm, nekik meg hű az asszony igy az asszony ugy 😂
2021. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A baráti társaságomban konkrétan egy embernek van párja, de ő emiatt ritkán jön csak velünk bárhova is, ha jön akkor sem egyedül és hamar le is lépnek.

Egyébként ha a többieknek is lenne nője, 99% eséllyel már nem járnánk össze annyit, csak ritkán. Általában ha az embernek van párja vele megy mindenhova, főleg a kapcsolat elején.

2021. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!