Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy élitek meg, ha rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg, ha rajtatok kívül a baráti társaságban mindenkinek van párja, csak neked nincs?

Figyelt kérdés
Ha valahova elmentek, és mindenki hozza a párját. Csak ti vagytok ott egyedül.. Volt már ilyen?

2021. nov. 29. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem ízgat, mert nem minden szupcsinakk tűnő kapcsi oly tökimaci a valóságban, csak a külsőség miatt kell a színlelés, akkor meg nincs miért féltékenykedni. Rendcsi?
2021. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Itt nem a féltékenységről van szó. :D

Más is írta itt, hogy miután mindenki házas lett/kapcsolata lett megritkultak a találkozások. Ez itt is így van, sokszor nem kerülök ilyen szituba, de az a pár pont elég. Én jól funkcionálok az életem egyéb területein, de egyszerűen kellemetlen, mikor ott ülsz 2-3 párral egy étteremben, és a párok tagjai egy tányérból eszik a desszertet (komoly, megtörtént :D ) te meg ott ülsz egymagad, és olyanokat mondanak, hogy "majd neked is eljön" sajnalkozó mosollyal az arcukon. Te pedig már nem tudod, hogy sírj vagy nevess.

Kicsit Briged Jones-os szituáció.

2021. nov. 29. 22:29
 13/18 A kérdező kommentje:

És én pedig általuk, az ilyen egy két megnyilvánulásuk miatt érzem magam szerencsétlennek.

Miközben szívem szerint azt mondanám, semmi közöd ahhoz, hogy lesz vagy nem lesz kapcsolatom.

2021. nov. 29. 22:33
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy folyamat ez történik körülöttem: Összeházasodtak, gyerekük született, házat vettek stb... Velem semmi. Múltkor is megkaptam már, hogy miért nincs senkim?, lassan eltelik az élet, stb.

Mintha én tehetnék róla hogy nincs senkim. Akik kapcsolatban vannak komolyan azt hiszik hogy olyan könnyű ismerkedni, nekik lehet, de nekem sosem volt az. Próbáltam én társkeresőn, való életben haverok és ismerősök által, kb mindenhol, de eddig semmi. Egy csomó időm ráment olyan csajokra akik a végén kibökték hogyhát na mégsem szeretnének tőlem semmi komolyat... és akkor még azokat a kérdéseket is meg kellett válaszolnom, hogy mi történt...

2021. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én még csak 22 vagyok, úgyhogy a kapcsolat nem feltétlenül a házasság és gyerek kategóriát jelenti (bár erre is van példa bőven, rengeteg korombeli ismerősöm vagy akár barátom házasodik mostanában), de jelenleg ez a helyzet áll fenn nálam is. Maga a tény nem zavar, nem vagyok sem irigy, sem féltékeny és alapvetően azt sem érzem, hogy el lennék késve stb., viszont mind teljesen megváltoztak miután komoly párkapcsolatuk lett. Egyrészt sokkal kevesebbet találkozunk és beszélünk egymással, mert szinte minden idejüket a párjukkal töltik és sokszor a közös találkozókra is hozzák őket, sokszor minden előzetes megbeszélés nélkül, teljesen váratlanul. Ha pedig ott van a párjuk is, akkor igazából én teljesen feleslegesen vagyok ott gyakorlatilag gyertyatartóként, mert csak egymással foglalkoznak, egymásra figyelnek, beszélgetnek, nevetgélnek stb. én meg csak ott ülök mint valami hülye. A másik pedig az, hogy a korom ellenére én is sokszor megkapom tőlük, hogy nekem is kellene valaki, miért nincs, ennyi idősen, most már illene stb., illetve sokszor éreztetik velem, hogy mintha az engem foglalkoztató dolgok, az én problémáim vagy úgy összességében az életem nem lenne komolyan vehető, értékes, fontos… mert a párkapcsolat, a házasság és persze az anyaság pláne egy mindenek felett álló dolog, amit el sem tud képzelni az ember.
2021. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: Pont mint a szüzesség elvesztése... Túl van misztifikálva. Mármint a kapcsolatban lenni...
2021. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Konkrét baráti társaságom nincs, inkább ismeretségi köröm, illetve vidéken, pici településen élek, itt és környező településeken még tényleg igaz, hogy mindenki ismer mindenkit.

30 éves nő vagyok, lényegében mindig egyedül voltam, most már több mint 7,5 éve, hogy szexre sincs senki. Eközben szép lassan mindenki megtalálta a hozzá illőt, csak én maradtam magamra. Nyilván nem véletlenül, pocsék nő vagyok, senkihez sem illek, hozzám sem illik senki. Mondjuk egy klasszikus kapcsolat nem is hiányzik, csak (némi szimpátián, kölcsönös erős vonzalmon, remekül működő kémián alapuló) szexkapcsolatra pályáznék, de így, hogy még az sem jön össze, nagyon rosszul viselem, hogy körülöttem mindenkinek jól alakulnak az ilyen jellegű dolgai.

2021. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17: Képet kérek tőled, jöhet privátban. :)


28/F

2021. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!