Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a csajok miért várnak el mindent a nagy semmiért cserébe?

Figyelt kérdés

Komolyan olyanok mint az elkényeztetett gyerek, aki beszabadult az édességboltba. Elvárások dögivel, cserébe semmi. Nézzünk néhány példát:


"Számomra nagyon fontos a frappáns bemutatkozás. Nekem még nem sikerült ilyet összehozni, de tegyünk úgy, mintha sikerült volna"

Szóval ha valaki nem atomgigaegyedi szellemeshumoros személyreszabott üzenetet ír rá matchelés után, az kuka. Ő viszont letudta a szöveget ezzel a fenti pár sorral.


"Olyan férfit keresek, aki úgy néz rám, mint én az utazási iroda propsektusára"

Megint kölcsönösség semmi. Nem "úgy nézünk egymásra", hanem a pasi lihegjen, olvadozzon és csöpögjön. Míg a csaj az utazási iroda prospektusát böngészi.


"ha nincs normális képed húzz balra!" Miközben a csajról van két kép: egyiken háttal áll, másikon napszemüvegben, sapkában rejtőzködik.



2021. nov. 30. 09:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt ez az emberi képmutatás - fordított nemekkel is létezik, sőt korosztálytól és társadalmi pozíciótól is független - ez csak egy példa a sokból.


Emlékszünk arra a videóra, amikor a búcsúban a romák panaszkodnak olyan dolgokra amikben éllovasak?


Amikor egyik politikus nekiesik a másiknak, hogy "az hazudik" és pár nap múlva kiderül, hogy ő is hazudott?


Amikor az öregasszony leszidja a játszó gyerekeket, mert hangosak, aztán max hangerőn kapcsolja be a Lángoló Szívek szappanopera 14958484.részét?


Amikor a szülő kiakad a trágár gyerekére, hogy "Hát honnan a f szból tanulsz te ilyen kib szott szavakat?!"

2021. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Mert megtehetik. Ez egy piac, ahol az igényeket a kereslet és kinálat szabja meg. A nőknél jelenleg végtelen a választék, miközben a férfiaknál egy incelválság van.
2021. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Azért a férfiaknak is elég nagyok az igényeik, arról nem beszélve hogy a 90 % csak szexre megy.
2021. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Kit érdekelnek az ilyen idióta nők, a 90%-uk ugyanolyan. Nekünk az a dolgunk hogy megtaláljuk azt a 10%-ot aki normális.
2021. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem ezt a hiszit.


Csak húzz jobbra vagy balra, azt cső, nem kell megbolondulni rajtuk. Elvárásaid meg nyilván neked is lehetnek. Ha azt akarod hogy a csaj szintén legyen vicces, akkor írd ki, vagy mit tudom én.

De az még a jobbik eset ha ő kiírja hogy mi kell neki. Ha neki is ki van írva, hogy mire vágyik, és te is kiírod, hogy mire vágysz, akkor könnyebb összehozni bármit is.

A "kölcsönösség" pedig nem is működik minden esetben;néha azt keresed a másikban ami belőled hiányzik, mint ahogy a társad is azt keresheti benned, ami belőle hiányzik. Ilyenkor mi van a kölcsönösséggel? Semmi...


Meg egyáltalán mire fel vagy ilyen sértett? Úgy beszélsz mintha tartoznának neked bármivel is ezek a vadidegen nők. Mivel tartoznak, drága?

Ők legalább csak a SAJÁT kapcsolatukba akarnak beleszólni, te pedig itt dühöngessz azon, amit mások akarnak saját maguknak.

#kettősmérce bmeg..

2021. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Azert, mert a hattal allo napszemuveges csajnak is napi van 15 matche, mert sok faszi konkretan idegbajoskemt huz minden csajt jobbra csak mert puncija van. Igy egyszeruen semmi energiat nem kell belefeccolniuk, az mas kerdes, hogy aztan ezek a csajok is mondjak mekkora szar a tinder tele van nyomorekokkal. Es ketszer voltam fent 1-2 honapot, mindketszer talaltam komoly kapcsolatot. Az ilyen kinezetre egy bizes plaza cicakat zsigerbol huztam balra, az idiota effektes kepu csajokat szinten, akinek ertelmes kepe sem volt szinten, akinek ilyen fos leirasa volt mint amit te is leirtal, azt is, es sorolhatnam. Maradt egy szuk kor, aki meg lehet kinezetre sem volt az idealom, de parral matcheltem es a tobbsege jofej volt. Osszesen volt 10-15 matchem eletemben, ebbol ketto kapcsolat, es ketto sima randi, de szar volt. Szoval ki lehet azert fogni csak nem esznelkul kell, es foleg nem az egypatronos libakat.
2021. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

#5-ös megírta a frankót. Ha ennyire kikészülsz ettől, az elég nagy gond.


A világban rengeteg normális, értelmes nő van, te meg azon bosszankodsz, hogy vannak a tinderen szar profilok.


"Apró" perspektívaváltás jót tenne.

2021. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

"Azert, mert a hattal allo napszemuveges csajnak is napi van 15 matche":


Nem napi 15. Napi 200 inkább + 9000 like.

2021. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%

8.


A szánalmas az, hogy az itt elképzelt 200-ból 190 házas... A házasokat és kapcsolatban lévőeket automatice törölni kellene minden ilyen oldalról.

2021. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
3# Engem érdekelne hogy mik a férfiak hatalmas igényei?
2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!