Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatot találni 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot találni 30 éves férfiként nagyon nehéz úgy, hogy nem nagyon van fix társaság,ahova eljárnék?

Figyelt kérdés
Amíg egyetemista voltam, addig sokkal könnyebben ment az ilyesmi, de miután lediplomáztam, szép lassan megkoptak ezek a kapcsolatok, max éves szinten tartjuk a kapcsolatot néhányakkal. Most ott tartok, hogy nincs nagyon hova eljárni. Az ilyen direkt netes ismerkedés meg nem az én műfajom. Szeretem fokozatosan megismerni a másikat kötetlenebb formában.
2021. dec. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát ja, nehéz. Kezdj valami társas hobbiba, vagy fűzd szorosabbra a kapcsolatot a munkatársaiddal.
2021. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Home office-ból dolgozom, a hobbijaimat meg jelentősen akadályozza ez a covid őrület.
2021. dec. 2. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem más is megoldja.
2021. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ddig is amíg online tevékenységek vannak előtérben a járvány miatt, keress érdeklődésednek megfelelő csoportokat, fórumokat, bármit, lehet emberekkel beszélgetni, meg majd találkozni is. Ne a párkapcsolatra görcsölj rá, barátkozz, ismerkedj kötetlenül.
2021. dec. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj :) 32N
2021. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!