Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A véleményetek szerint működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetek szerint működhet egy komoly kapcsolat, ha a nő 30 éves, a férfi pedig 24?

Figyelt kérdés

Tehát a 6 év korkülönbség a nő “javára” belefér e?


Megköszönném, hogyha írnátok rendes véleményeket, vagy esetleg tapasztalatokat kommentbe, de ha nincs ehhez kedvetek vagy az időtők nem engedi, akkor az is elég ha szavaztok…


Előre is köszi!



2021. okt. 4. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Ez túl sok
Nem olyan sok
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ha bármelyik fél is ott tart agyilag, hogy a Gyakorin kérdezget, a helyett, hogy megélné és élvezné a szerelmet.
2021. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Jajj te első.... Nem kéne ennyire tudni a tutit. Sajnos azonban igazad van. Tehát nem működne, de működhetne, ha agyban túljutnátok az agysejtelhaláson.
2021. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. A gyakorin is emberek vannak…

(Gondolom)

Igenis lehet hasznos a véleményük.

Valamint attól még, hogy kikérem más véleményét, még nem biztos hogy hallgatok is rá.


A szerelem pedig még nem alakult ki, ismerkedés fázisban vagyunk.

2021. okt. 4. 07:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, hiszen ilyenkor kb. egyforma szinten vannak mentálisan, illetve az életben elért dolgokat tekintve is.
2021. okt. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően ez nem sok, én ott látom az esetleges buktatót, ha a nő tervez gyereket. Mert úgymond neki már jóval kevesebb ideje van erre, míg lehet, a srác még 5-6 évig inkább kiélné magát. Ha ez a helyzet nem áll fenn, akkor 6 év nem sok idő.
2021. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és köztem 4 év a korkülönbség. Semmi gond nem volt, pedig amikor megismerkedtünk Ő 18 éves volt,tanult, én 22 és dolgoztam. 22 éves volt amikor összeházasodtunk, 23 éves amikor megszületett a gyerekünk. Semmi gond nem volt a kapcsolatunkban a korkülönbség miatt. Egy idő után észre sem fogjátok venni.
2021. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem sok, folytassátok nyugodtan tovább az ismerkedést.
2021. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm csaj 28~ körül a srác most töltötte a 21et ott pl probléma hogy a srác eljár a haverjaival.


Ő pl fiatal , de ha a te udvarlód èrett , akkor okés

2021. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel.

Ha van szerelem, kölcsönös vonzalom, hasonló érdeklődési kör akkor hajrá sok sikert kívánok Nektek! 🤗

2021. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Működhet. A gond majd 50 felé kezd kicsúcsosodni, amikor a férfi még javában férfi, a nő már inkább unokázna, mint hancúrozna. A régi öregek ezért úgy tartották, hogy 6-8 év a férfi javára az ideális korkülönbség.
2021. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!