Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leblokkolok ha látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leblokkolok ha látom, hogy ott van vhol, és nem merek felé nézni sem,ha tudom, hogy Ő is lát engem. Tudom, hogy ez gyerekes. (Nem. is vagyok 100as)de hogyan oldjam fel ezt a hülyeséget?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzódom egy férfihez akit szinte csak látásból ismerek, és sokszor előfordul a fent említett szánalmas dolog. persze van olyan is hogy elmegyunk egymás mellett és köszönünk egymás szemébe nézve, de többször inkább az van, de hogy messzebbről látom, és hiába elhatarozom, hogy na most rá nézek mosolyogva, vmi visszaránt és nemhogy rá, de még feléje sem merek nézni. Emiatt biztos úgy jön le neki, hogy átnézek rajta.

Vki aki hasonló, és talált rá megoldást, tudna segíteni?


2021. dec. 3. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha és 30N
2021. dec. 3. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahely gondolom? Nekem is volt ilyen sajnos, egyik kollégámmal. Aztán valamelyest oldódott a helyzet, mikor el tudtunk kezdeni kicsit beszélgetni meg piszkálni egymást. De ez a szorongás nálam végig megmaradt, amíg kollégák voltunk... Nem tudom sajnos hogy lehet ezen túllendülni... Próbáld tudatosítani, hogy ő is csak egy ember, ugyanolyan, mint te.
2021. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyedülálló nő?

Ki van zárva

Ha nem vagy egy dagadt bányarém, akkor legfeljebb a pasid mellől ábrándozol egy másik srácra, aki jobban megtetszett

Szánalom

2021. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ég dagadt bányarém azért,de köszi.

Igen vannak mentális problémáim, szociális szorongás,ilyesmi. Mindig ős problémát okozott bármiféle kapcsolat teremtés, a kötelező dolgok mennek persze, na mindegy ez más téma. Az előző páromnál is így volt (de ő végül csak becserkészett), sőt tini korom óta állandóan ez volt annál aki nagyon nagyon bejött.

2021. dec. 4. 11:54
 5/6 A kérdező kommentje:
2es,igen munkahelyen szoktam látni az illetőt, de nem a munkatársam.
2021. dec. 4. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem a világ vége ha nem egy héten belül tudsz part találni

Amelyik nő maga képes a megfelelő számára elérhető egyedülálló férfi felé nyitni (barátságos viselkedéssel, nem többel) annak nincs problémája az ismerkedéssel.

Ha pedig nem vagy képes erre sem, akkor mit vársz?

Arra vársz hogy megerőszakoljon az álmaid pasija (de pont ő)?

Vagy mégis mire?

2021. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!