Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában egész jól megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában egész jól megy a "csajozás", ám mikor a legfontosabb lenne, leblokkolok. Más is van itt hasonló helyzetben? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Alap esetben nincs gondom a nőkkel, mások szerint is laza, humoros, intelligens vagyok, gyakran sikerül megnevettetnem lányokat, flörtölgetnem velük stb. Olyan is megesik, hogy ők kezdeményeznek nálam. Szóval röviden összefoglalva: nincs olyan problémám, hogy nem jutok p.nához. Viszont most jön a várva várt DE: DE ez az egész csak olyan lányok esetében működik, akik akár még tetszenek is külsőre néha, de nem mozgatnak meg bennem semmi különlegesebbet. És van az a nagyon kevés lány, akik objektív mércével szemlélve nem feltétlenül szebbek a többieknél, nekem viszont valamiért hihetetlenül bejönnek (gyakran már első látásra). Elsősorban a kisugárzásuk miatt. Érzek bennük valami különlegeset. Náluk viszont inába száll a bátorságom, a magabiztos, kissé extrovertált srácból, aki máskor vagyok, egy félénk fiú lesz, így meg nem sok esélyem van náluk. Pár napja szemeztem egy, az én szubjektív mércém szerint 10/10-es lánnyal, a legszebb mosollyal rendelkezett, amit valaha láttam. :) Folyton egymásra néztünk, rám is mosolygott, szinte már hívogatóan ("gyere már ide, te idióta! :D"), én meg ültem a helyemen, leblokkoltam, és nem csináltam semmit. Nem kezdeményeztem nála, pedig ha csak egy simán szép lány lett volna, de nem érzem ennyire különlegesnek, egyből odamegyek. És mindennek köszönhetően folyton olyan lányokkal kezdek el ismerkedni, akikben nem érzem ezt a különleges vonzalmat, ami egy idő után elkezd hiányozni, és nem jön össze a kapcsolat.
2019. szept. 13. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Én lány vagyok, de én is ugyanígy vagyok. Ha valaki nagyon bejön, leblokkolok. Viszont most ismerkedek egy sráccal, aki nagyon bejövős, elég nehezen indult, de már a beszélgetésig eljutottunk. A lényeg: szedd össze magad, csak bátran :))
2019. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20, te? :)
2019. szept. 13. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
26 :) Csak bátran, én szurkolok neked!
2019. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!