Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felettiek hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Kb. esélytelen, bárhol próbálod.

Tudom, mit beszélek. 35F

2021. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Interneten, szórakozóhelyen, munkahelyen, baráti kör által, utcán, fesztiválon, rendezvényeken, hobbicsoportokban, bevásárlóközpontokban, kirándulás közben, könyvesboltban, kávézóban, vallási csoportokban és a sarki fűszeresnél.
2021. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyjából sehol. 30 felett már jön a 8tól 5ig melózás, bevásárlás-háztartás-intéznivalók-gondok, 8 óra alvás, sport hobbik ha még marad bármi erő. Na emellett próbálj ismerkedni egy covid időszakkal tarkított világban ahol néha szó szerint kijelentik, hogy "nem akarok hétvégi barátnő lenni".
2021. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"30 felett már jön a 8tól 5ig melózás, bevásárlás-háztartás-intéznivalók-gondok, 8 óra alvás, sport hobbik ha még marad bármi erő"

Ne már, akinek emellett nincs ideje, energiája párkapcsolatra, annak ne is legyen. 30 felett szólt a kérdés nem 60 felett? Mibe fáradtok el úgy harminc-akárhány évesen?

Pl.: minden nap 6kor kelek, mondjuk fél5-5ig vagyok melóhelyen. Hétfőn hazafele bevásárolok, 6-7ig edzés, 7:30-ra hazaérek. Kedden 5-5:30ra hazaérek, 7ig simán megfőzök. Szerdán hazafele bevásárolok, 6-7ig edzés, 7:30ra otthon. Csütörtökön hazaérek 5-5:30ra, 7ig simán megfőzök. Pénteken hazafele bevásárolok, 6-7ig edzés, 7:30-ra otthon. Hétvégén 2-3 mosás, egy kis rendrakás, takarítás meg még egy főzés nem vesz el 4-5 óránál többet. Hétköznap ha összeseprek, vagy bedobok egy mosást hagy ne számoljam fel időnek... Van másfél teljes napom a hétvégéből. Hobbiból gitározok, összejárok hetente egyszer zenélni is, elvesz egy estét mondjuk. Ügyetintézni vagy reggel, vagy melóból kicsit hamarabb elindulva letudom. Nem kell amúgy sem havi 1-2nél több alkalom.

Szóval legyen egy hetem ügyintézéssel, 3 edzéssel (amiből néha elengedek egyet amúgy), hobbival, este 10kor csicsikával eltöltve:

Hétfő 7:30tól 10ig szabad

Kedd 7től 10ig szabad

Szerda 7:30tól 10ig szabad

Csütörtök próba, így az betáblázva

Péntek 7:30tól 10ig szabad

Hetvégén meg tetszőleges másfél nap hosszúság.


Ebbe nem férne bele egy párkapcsolat? Ahol a főzés, takarítás, bevásárlás megoszlik amúgy? Vagy te mivel töltöld el az időd meg mi viszi el az energiát?

2021. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Idősek otthona ? Baba zsúr? 10 éves osztalytalálkozó ? Nyugdíjas klub ?
2021. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
4: ÉS te este 7től 10-ig indulsz randizni meg párt keresgélni? Tiszteletem, ha igen.
2021. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
6os teljesen igazad van, az összes szingli nő 6 után hazamegy, pénteken, meg hétvégén főleg, és kikapcsolja az internetet. Valóban, ebbe bele se gondoltam...
2021. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7: Legalább azt ne játszd, hogy nem érted. Hányszor beszéltél meg este 9-re randit, amit aztán 1 órán belül be kell fejezned?
2021. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7: Maximum pénteken megbeszéled, hogy szombat délelőtt találkoztok. De eddig eljutni is nehéz, és idővel jön a "én nem leszek hétvégi barátnő" szöveg.
2021. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

BÁRHOL.


bolt, benzinkút, könyvtár, vonat, rendelő, posta,


MELÓBAN SOHA!!!

2021. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!