Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év felettiek, ti hol szoktatok ismerkedni (komoly kapcsolatra gondolok)?

Figyelt kérdés
Valószínűleg én vagyok szerencsétlen ebben a témában, de nekem sem gimiben sem egyetemen nem sikerült párkapcsolatot kialakítani, munkahelyen annyira nem működik már ez a párkereséses dolog...Temessem az egészet vagy reménykedjek még? :D

2018. aug. 2. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj pickupot, szólíts le bárkit akit tetszik, bárhol ( bolt, park, fuldokolva a dunában, minden...) . Minél jobb nő annál nagyobb az esélyed. Ha hiszed ha nem, a jó nőket csak a balf*k merik leszólítani, kezeld nyugodtan a szitukat. Te Isten vagy. Ők kell felmutassanak valamit, nem te. stb stb stb... Unom már a sok önbizalom hiányos csávót itt látni
2018. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Trükkös kérdés mert a komoly kapcsolat csak jön , soha nem mentem még úgy oda lányhoz , hogy hallod szia barátnőm leszel egy életre :D Sokkal inkább lazán amolyan mi lesz holnap nem számít attitűd csak önfeledten önmagad adni.


Pedig az egyetemen a 3 és fél éves képzés életed legszebb 5-6 éve :D De komolyan szét lehet csajozni magad egyetemen, ha barátnőt akarsz bölcsész buli bamm abszolút nyitottak és értelmesek , de "negatívum" nagyon sok alternatív stílussal rendelkezik (számomra egy bizonyos mértékig vonzó az a baj egyesek túl tolják ) . Ha csak egy jó estét akarsz és nem olyan csajt aki filózik közgázas csajok. Pedig nem vagyok egy Don Juan...sőt :D Vékony , magas ,"antiszoc", szemüveges , informatikus . Igazi anti pattern :)

2018. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2018. aug. 2. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Éééés a privát üzenetek száma innentől kezdve exponenciálisan növekszik.
2018. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Legalább szép vagy...?

És hány éves, ha már idősebb pasi kell?

Strandra kijöhetsz (pala,lupa) vagy Margitszigeten futás közben rámarkolsz a feszes seggemre pl. 😏

2018. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg vedd kezedbe a dolgokat. Érett nő vagy papíron. A feminizmus kisírásával ki lett sírva az egyenjogúság és a társai :) Ez kapcsolatokra is igaz nem férfi privilégium a nyitás intézménye :)
2018. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ha 25. korodig nem volt pasid akkor valami gond van veled :) Már bocs, nem akarlak megsérteni vagy bármi... Szerintem a világnézeted nem illik bele az átlagba, de az is lehet hogy te vagy a Gauss görbe sarka... Mindegy, a lényeg hogy ismerkedni mindenhol lehet.
2018. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem érezném, hogy valami baj lenne velem és sok más ismerősömmel, akik hasonló cipőben járnak. Nyilván, ha kalandokra nem vagy vevő meg csendesebb vagy és nem nyomulós mai csajszi, akkor azért nehezebb dolgod van, én így vettem észre :)
2018. aug. 2. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges , hogy nem hagysz esélyt másnak , hogy megismerjen ?
2018. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Alapvetően mindig nyitott voltam, szóval ha valaki akart volna, tudott volna közeledni, én is volt, hogy közeledtem az más kérdés, hogy ki lettem kosarazva 😁
2018. aug. 2. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!