Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, főleg 25 felettiek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, főleg 25 felettiek. Ti elkeseredtek és kiábrándultok (őszintén), ha egy 30 as évei első felében járó férfi, akivel netán ismerkednétek, hogy csak albérletben él? Dolgozik, normálisan keres. De lakásra valót pár évig még nem tud összegyűjteni.

Figyelt kérdés
Háttere nincs.
2017. nov. 26. 14:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
3%
Minden nőnél kizáró ok, ha 30 felett nincs saját, hitelmentes lakásod. Kivéve esetleg akkor, ha baromi jól nézel ki.
2017. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan tudom milyen önerőből házat vagy lakást venni, ugy hogy közben minden össze jön. Van aki élete végéig albérletben lakik. Engem nem ábrándítana ki. De ha az édesannyával élne, akkor igen. Az kiábrándító tud lenni.
2017. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem ábrándulnék ki. Nem mindenkit hoz gazdag környezetbe a gólya. Dolgozik, nem a szülein élősködik, albérlet nem gond.
2017. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Van 2 millió félre tett pénzem. Vidéken élek. Ha még 1 összejön, akkor veszek 8 milliós panel lakást 5 milliós hitere. Az még kifizethető egyedül is pár év alatt. Pesten 15 alatt nem lehetne venni, szerencsére itt szelídebbek az árak.
2017. nov. 26. 14:21
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem, mert van lakásom. Ilyenkor viszont felmerül az, hogy kihasznál-e engem ezért.
2017. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem korán meghaltak a szüleim.
2017. nov. 26. 14:23
 7/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ha van lakásod, és a férfi odaköltözik,de feleztek mindent, akkor nem merül fel a kihasználás gyanúja. Bár lehet ezt csak én gondolom így. Én sok olyat tudok, hogy a férfi külföldön dolgozott, nem volt lakása, mert nem is volt itthon. De a nőnek volt. Megismerkedtek, a férfinak volt 6-8 millió félre tett pénze, autója, a nőnek autó nem, hanem a lakás. A férfi talált otthon munkát, a félre tett pénzből felújítottak. Jól megvannak. Bár ugye minden nő más és máshogyan gondolkozik.
2017. nov. 26. 14:25
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Remélem tisztában vagy azzal, hogy az albérlet kidobott pénz az ablakon és azzal az összeggel mások zsebét hizlalod és a sajátod pedig könnyebb lesz!


És ennyi erővel akár már saját lakást is vehetnél hitelre, hogy a saját lakásodat törleszthetnéd és x idő után már a sajátod lenne.


Szóval, mégis mi változna pár év múlva? Gondolom havi szinten kb 50-60 ezer elmegy albérletre, plusz 30-40 rezsire. Ez kb havi szinten majdnem 100 ezer forint.


Miért nem veszel fel hitelt és törlesztenél havi 40-50 ezret a saját lakásodra?


Nincs az albérletben logika, főleg, ha egyedül laksz benne!

2017. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

ui.: Nézz utána, hogy mennyiért árulnak lakásokat a környékeden.

Még mindig reálisabb fix törlesztőrészletes hitelt felvenni, mint még pár évig egy olyan lakásért fizetned, ami SOHA nem lesz a tiéd!

2017. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Lehet az enyém lesz. Elég sokat kifizettem már a tulajnak. Meg fogom kérdezni hajlana-e rá, hogy hitelre megvegyem tőle.
2017. nov. 26. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!