Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan már itt tartunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan már itt tartunk?

Figyelt kérdés
Randivonal társkereső küldi nekem a kérdőívet ilyen kérdésekkel,hogy be vagyok e oltva,meg ha nem akkor randiznék e oltottal,meg ismerkednék e olyannal akinek ki van rakva,hogy oltott meg ilyen marhaságok.Mi a francot befolyásolna oltott vagy nem oltott nálam nem számít nem az oltási igazolványa kell nekem :)

2021. dec. 7. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen itt tartunk.

Kapcsolatok mentek és mennek rá erre.

Ez olyan nézet különbség, mintha a hardcore Istentagadó ateistát és az Keresztény Katolikus minden héten misére járó embert akarná összehozni.


Minek hozzon össze olyan randit az app amiből valszeg veszekedés lesz?

2021. dec. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak egy felmérés. Te attól még azzal randizol, akivel akarsz.
2021. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
"amit te képviselsz, az tűzvédelmi szempontból abszolút elfogadhatatlan."
2021. dec. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Pár éve is ilyen "te hol töltenéd a karácsonyt meg párod hol töltse"-típusú kérdőív jött.

Különféle preferenciákat néznek és partnereket próbálnak hozzád párosítani, akik "ugyanúgy töltötték ki a kérdőívet".

2021. dec. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah meg "nézd meg melyik sztárnak mi a véleménye arról, hogy..." "neked is az a véleményed?". Stb.
2021. dec. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
mert ertelmes ember igyekszik elkerulni a szelsosegesen gondolkozokat minden teren. en se randiznek olyannal, aki szerint az oltassal irtanak minket meg hasonlo marhasagok. de olyannal sem, akinek szelsoseges politikai nezetei vannak vagy konteo hivo vagy ilyesmi.
2021. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

A van e oltásod az ilyen szintű platformokon egyelőre magánűgy.

Szval ha erről feltetlen nyilatkozatot kér,akkor 3 opciónak fel kellett volna tüntetni a

"nem óhajtok nyilatkozni" opciót.

A választási lehetőség szabadsagát meg kell hagyni.

Ha ez valakinek kizáró ok az ismerkedésre,akkor továbblapoz es nez a magának szimpatikus profilok közül valakit.


Csak ma már odáig jutottunk,és mindenki azt képzeli,hogy ez természetes ,hogy erre csak "igennel" vagy "nemmel" kötelező válaszolni.

2021. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel manapság már annyira szubkultúra-buborékokban éljük az életünket és olyan mélyek a köztük lévő lövészárkok, hogy egyáltalán nem vagyok meglepve.


Én még beletenném a kérdőívbe a politikai nézetet, ahol egy jobb-bal/konzervatív-progresszív koordináta-rendszerben bejelölheted magad, + pártok, amire szavazol ("egyéb" megjelölésével is, gondolva a Jedilovagok Nemlétező Pártjának híveire, vagy a Balaton és Gyíkember Tagadók Csoportjára).

Nehogy már a véletlenre bízzuk a párkeresést! Most oltott jobberként egy oltatlan balossal kelljen gyereket vállalnom?? Na még mit nem!



(sarcasm*)

2021. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát engem nem nagyon érdekel,oltás meg politika randi aztán meglátja az ember de gondolom kevesen gondolják így.
2021. dec. 7. 10:02
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
9# Ja hát persze, ha dugópajtit keresel, nyilván nem fogtok összeveszni a CSOK-on, az adópolitikán vagy a vakcinákon. De ha komolyat (értsd: tényleg komolyat), akkor idő után ezek a kérdések szóba kerülnek.
2021. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!