Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki a valóságban szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a valóságban szokott kezdeményezni, milyen arányban akarnak ismerkedni a nők?

Figyelt kérdés
Én neten szoktam, de nem vagyok sikeres. Mások azt mondják a valóságban kéne, ott nem olyan elutasítóak a nők. Tényleg? Vagy a valóságban is több tucat megszólítás kell mire akarnak ismerekdni?

2021. dec. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban hagyományosan jobb tapasztalataim voltak, viszont manapság ugyanolyan rossz az is.
2021. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A több tucattal finoman szólva alálőttél. Vannak akik szerint sokan nyitottak az ismerkedésre. Azt kevesen teszik hozzá hogy nem mindenkivel ;)
2021. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők azzal nyitottak az ismerkedésre, aki tetszik nekik.

Ez lehet szépség miatt, vagy határozottság, jó duma, stb... sok minden miatt.

A szerencse sem árt hozzá.

2021. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, a random idegenekre való rárontást csak akkor ajánlom, ha kiemelkedően jó az emberismerő képességed (testbeszéd, arckifejezés, egyéb apró jelekből való mesteri szintű olvasás), máskülönben csak magaddal cs*szel ki.

Az ismerkedés olyasmi, amit csak akkor érdemes művelni, ha értesz hozzá (tudatosan vagy ösztönösen értesz az emberekhez, az emberi kapcsolatokhoz).

2021. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha véletlenszerűen veszel valamennyi korodbeli nőt, abból 90% vagy párkapcsolatban él, vagy esze ágában sincs párt találni. A maradék 10% legalább felének pedig az egekben vannak az igényei, a tökéletes nagy Ő-t keresi, ezért van egyedül. Szóval nehogy azt hidd, hogy utcán vagy buszon való leszólítással nagyobbak az esélyeid, mint a neten. Szerintem reálisan 1-2 akar majd ismerkedni veled százból.


Ráadásul a tapasztalataim szerint az utcán való ismerkedésnél a nők még bizalmatlanabbak, mint a neten. Nem azt mondom, hogy nem állnak szóba veled, hanem ha elérhetőséget cseréltek egymással egy spontán beszélgetés végén, akkor is a legtöbb esetben inkább utólag meggondolják magukat (anélkül, hogy erre okot adhattál volna), s kihátrálnak az ismerkedésből. A félelem, hogy valaki olyannal összeismerkedjenek, akit nem tudnak majd lerázni, aki kellemetlen epizód lesz az életükben, általában erősebb a párkeresési vágyuknál.

2021. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve lejöttem Tinderről és minden netes platformról. A tapasztalatom hogy lehet a való életben is ismerkedni, de nem sokkal jobb a helyzet. A gond alapvetően hogy baromi ritka amikor egy neked tetsző embernek te is viszont tetszel. Hiába kezdtem el több felé eljárni (különböző programok, klubok, rendezvények) és ismerkedtem rengeteg emberrel. Aki nők nekem tetszettek akármerre mentem nem érdeklődtek irántam vagy olyan is volt, hogy a legelején úgy tűnt igen, de már egy dolgot rosszul csináltam (pl. mondtam egy nem jó viccet) és onnantól annyi volt a dolognak.


Kis pozitív hogy a való életben találkoztam nőkkel, akik nagyon érdeklődőek és picit kezdeményezőek voltak, de ezek olyan csajok, akikhez én nem vonzódtam. Szóval egy kis ego boostnál sajnos többet ez sem ér, mert nem 10 olyan nőnek akarok tetszeni, akik nekem nem, hanem inkább 1 olyannak, aki nekem is.

28/F

2021. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!