Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A profilba ismerkedős oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A profilba ismerkedős oldalon érdemes lehet beírni, hogy introvertált vagyok, ha amúgy a megjelenésemből nagyon nem ezt szokták gondolni?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, helyesnek mondott, sportos. Van pár olyan képem, amiken pl. öltönyben vagyok, vagy másikon szórakozóhelyen, vagy nyaraláson. Általában a való életben is megkapom, hogy de jó kiállásom van. Viszont ettől függetlenül introvertáltnak tartom magam, mert igénylek viszonylag sok egyedül töltött időt, nem akarok állandóan emberekkel lógni és nem vagyok az a társaság közepe nagydumás partiarc típus sem. De azt vettem észre sokan annak gondolnak első ránézésre a való életben, vagy a netes ismerkedéskor is.


Pl. nem látom sok értelmét egy hozzám képest izgága extrovertált lánnyal ismerkedni, akinek a mindene a társaság, mert én nem ilyen vagyok és ezek eddig ritkán is sültek el jól. Viszont mégis sokszor ilyen csajok találnak meg az első benyomás alapján. Fordítva is lehet sok visszafogottabb, nyugis, introvertált lányt pedig elijeszthet tőlem az, hogy azt hiszi én nem ilyen vagyok. (Nem?) Mennyire érdemes beleírni valahogy a profilba, hogy én inkább introvertált típus vagyok?

26/F


2021. dec. 8. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb lenne nem a diszkós képeket felrakni.
2021. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Inkább ne azt írd, hogy introvertált vagy, mert esetleg arra gondolnak, hogy egy kuka, szótlan, szociális készségeket nélkülöző férfi vagy.

Inkább írd körül, hogy pl. előnyben részesítesz egy baráti beszélgetést a zajos bulik helyett, írj olyan elfoglaltságokról, hobbikról amit általában egyedül szoktak az emberek, stb.

2021. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es pedig az introvertáltság nem ezt jelenti, elég szomorú ha valaki úgy gondolja, hogy az extravertált ember a jó, a másik a rossz. De persze nem úgy értem, hogy te gondolod így, csak kár, hogy ezt magyarázni kell.
2021. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok, kérdező hogyha hozzád hasonló lányokat keresel, akkor mindenképp megéri bele írni, ez nem hátrány, sőt ha bele írod ezt is, hogy inkább ilyen lányokat keresel, akkor még célirányosabban tudsz ismerkedni. :)
2021. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Tudom, hogy mit jelent, de sok esetben a szobájába behúzódó, emberkerülő, kommunikálni nem tudó emberre asszociálnak. (Mondjuk vannak ilyenek is).
2021. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Én sem az introvertált szót használnám magamra, mert annyi ember, annyi jelentést társít hozzá, hogy akkor meg mindenféle más emberbe fogsz belefutni. Hanem körülírnám, hogy mit szeretek.


2. Ha jársz bulizni és a párod is szeretnéd, hogy járjon, akkor, én nem szedném le a bulizós képet. Hanem akkor raknék fel egy olyat, ahol számítógépezem vagy könyvet olvasok.

2021. dec. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek a képeknek jobban hisznek, minthogy miket írsz le.
2021. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!