Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért teljesen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teljesen hihetetlen az,hogy egy sportos,jóképű férfinak csak az extrém nagy méretű nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Gondolom közrejátszik benne,hogy a kövér nőket mindenhol cikizik,gúnyolják.Pedig vannak olyan férfiak,pl. én,akiknek csak a hatalmas idomokkal rendelkező nők tetszenek.Ez hihetetlen talán?

2021. dec. 11. 13:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak csillagászati esélyű. Aminek 0,001% az esélye arra is azt szokták már mondani lehetetlen, akkor is ha matematikailag nem az.
2021. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
"Egy nő legyen kecses,törékeny akit óvni kell , de egy bálnára nem lehet így nézni! " Nem feltétlenül, azért a bálna meg a gazella közt van egy széles skála, én ha meggebedek sem leszek soha törékeny óvni való, mert mert alkatilag nem vagyok olyan és magas vagyok. Szerintem meg mindenkinek a maganugye mire gerjed, mas a labakra. Ennyi.
2021. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Bármennyire kicsi az esélye,van ilyen.Az a baj,hogy az extrém nagy nők sem hiszik el,hogy van aki vonzódik hozzájuk.
2021. dec. 11. 14:17
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt extrem kover (cc.200 kg) ismerosom, ketto is, mindkettő ferjezett. Ennyit arrol, hogy nem kellenek senkinek. Egyebkent nem tartom egeszsegesnek, nagyon megneheziti a mindennapokat.pl repjegynel dupla ulest kell fizetni, betegsegek gyakoribbak, az egyik baratnom alatt elort a wc kagylo, es agyat csak keszitettni tudtak asztalossal.
2021. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Volt már közel 200 kg-os kedvesem,tudom milyen együtt lenni ekkora nővel.

Segíteni is kell nekik,aki ezt nem vállalja,ne ismerkedjen ekkora nővel.

Az exem alatt a szék törött el egy strandon.Kellemetlen volt,de mivel szerettem nem zavart a helyzet. Őt inkább.....

Tisztelni,szeretni kell a kövér nőket,ugyanolyan emberek,mint a soványak!

2021. dec. 11. 14:38
 16/28 anonim ***** válasza:
Dehogy ugyan olyan emberek! Ugyan olyan igénytelenek mint az ápolatlan /kövér férfiak! Csak a nőket pátyolgatja mindenki ,hogy jaj nem tehet róla stb a férfiakat meg porba alázzák! Gusztustalan a dagadt nő is és el kell zavarni lefogyasztani nem tovább hízlalni! -_-
2021. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem súlyra gondoltam,hogy ugyanolyanok. Mint emberre gondoltam. Ugyanúgy vannak érzéseik,ugyanúgy vágynak szeretetre.Sőt,hálásabbak,mint a normál alkatúak!
2021. dec. 11. 14:55
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket szinten is kell tartani.

Tudod mennyi a takarmàny?

Hogy a csàbos hurkàiból vaginàt tudj hajtogatni a teste bàrmely területèn? 😆😆😆

2021. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az tévedés,hogy minden nagyon kövér nő sokat eszik.Volt olyan kedvesem,aki alig evett,mégis extrém kövér volt. Hormonzavaros volt,attól hízott meg.
2021. dec. 11. 15:05
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

#19 Melyik hormon tud energiát előállítani a semmiből? Komolyan érdekelne. El kéne valahogy ezt a hormont juttatni olyan országokba, ahol évente milliók halnak éhen.

Érdekes módon mindig a nyugati emberek hormonzavarosak, aminek extrém elhízás a következménye. :)

2021. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!