Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még anyáskodó nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még anyáskodó nők, akiknek az otthon melegének megteremtése fontos?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
74%
Persze.
2021. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 A kérdező kommentje:
A 20-30 közötti korosztályban is?
2021. dec. 12. 20:50
 3/113 anonim ***** válasza:
85%
minden korosztályban
2021. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
81%
Anyáskodó nő? Úgy érted, aki kiszolgál? Remélem, nem.
2021. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Nekem is fontos. DE és itt jön egy nagy DE, mert én mindamellett, hogy ezt szem előtt tartom, nagyon fontosnak tartom a függetlenségem is, ezért karrierem is van, nem vagyok egy "nő a tűzhely mellett" típus. És ez már nem sok férfinak fér bele. Ahhoz, hogy klasszikus nő és szakember is lehessek, igazi férfi kellett, aki egyiket sem várja el, de egyiktől sem szarja össze magát. Ez ritkább, mint az, hogy egy nő szeresse a családi otthon melegét megteremteni, szerintem. Nehezen találtam meg a férjem :D
2021. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
93%
Mit jelent az otthon melegének a megteremtése? Már sok helyen olvastam, de azt senki nem írja le, hogy mit takar? Takarít, főz? Arra lehet takarítónőt, bejárónő fizetni? Mit jelent ez pontosan?
2021. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim ***** válasza:
18%
Persze, de saját megfigyelésem, hogy ők nem a kifejezetten szép és okos nők.
2021. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
23%

Úgy érzem, manapság sok lány/nő összerezzen, ha meghallja, hogy egy férfi "családias" nőre vágyik, mert attól tart, hogy a fakanál mellett leélt életet értik alatta. Pedig messze nem erről van szó. Hogy főzzön, gyereket neveljen, háztartást vezessen? Természetesen igen, erre mindenképp gondolunk. De hogy ne lehessen szakember, ne legyen neki szakmai érdeklődése, ne lehessen neki szabadideje, stb? Erre semiképp sem. Nem arról van szó, hogy a konyhába lakatolt feleséget szeretnénk. Viszont ki töltse be meghittséggel, kedvességgel, szépséggel, otthonossággal a házat, ha nem a nő? Ki legyen a családanya, ha nem a feleség? Mint ahogy a feleségem is joggal várhatja el tőlem, hogy mondjuk lecseréljem a kocsin a téligumit vagy felfúrjam a polcot, azt hiszem nem irreális elvárás az sem, hogy egy családi ebédhez ő hívja be az udvarról a férjét és a gyerekeket. (Egyébként nem szeretem az "elvárás" szó túl kihívó használatát, mert bár kétségtelenül érvényes bizonyos dolgokra, itt sokkal inkább arról van szó, hogy a két eltérő fél - férfi és nő - egymást kiegészítve önként megajándékozza egymást azzal, amiben a másik fél kevésbé bővelkedik.)

/F

2021. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
18%

Igen,és én kiszolgálom majd a férjem ha lesz🥰 (kedves 4es miatt írom igy). 22/L

Nem kérek privit itt csak kockák vannak

2021. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 anonim ***** válasza:
8%
8-as szépen leírta
2021. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!