Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lakás megteremtése egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakás megteremtése egyedül a férfi dolga?

Figyelt kérdés

Közel 30 évesen a szüleimmel élek, ami megnehezíti az ismerkedést, kapcsolatok kialakítását. Anyagi megfontolásból van ez így, bár nyomorogva ki tudnék nyögni egy lakáshitelt. Ugyanakkor ha találnék egy komoly társat, akivel lehetne jövőt tervezni és besegítene anyagilag, lehetne közös otthonunk hitel nélkül.

Ki tudok alakítani így normális, komoly kapcsolatot, vagy saját lakás (és 15 év hitel) nélkül esélytelen?



2018. nov. 1. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Kijózanodtál balázska?

Az mióta anyagi megfontolás, hogy anyádon élősködsz, mert lusta vagy elmenni dolgozni?

2018. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Bali! Szeress férfit => problem solved.
2018. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A "nyomorogva ki tudnék nyögni egy lakáshitelt" rész érzékeltetni próbálná, hogy dolgozom, bár nem fizetnek éppen túl. Remélem ez a többieknek már világossá teszi ezt a részletet.
2018. nov. 1. 20:10
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Mindannyian tudjuk, hogy nem dolgozol :D

Életedben nem dolgoztál

2018. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha megbocsátasz, nem másolnám be a munkaszerződésem.
2018. nov. 1. 20:14
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Igen a férfi dolga, mert ha nincs saját házad mamahoteles lúzer vagy.

A nőnek persze nincs háza, odapofátlankodik, majd válásnál állami segédlettel kiebrudal a sajátodból.

2018. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nőnek és férfinak is saját dolga megteremteni a lakást. Sosem vennék senkivel felesben egy lakást, hogy aztán ha szétmegyünk ne tudjak menni sehova fél lakás árából, vagy ha nem lesz pénzem kifizetni őt onnan, vagy neki engem akkor menjen a pereskedés. Ha nekem van pénzem lakásra, akkor az az én nevemen lesz, ő pedig megy szépen albérletbe, ha elhagy/elhagyom. Ha neki van lakása akkor pedig fordítva. Így a korrekt.
2018. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
97%

Férfiként mondom: IGEN, IGEN, IGEN! Nem egy nő miatt, nem egy huszadrangú ribkó miatt, hanem magad miatt, hogy legyen hová hazamenni, ha kirúg a csajod, vagy a főnököd.

A saját vagyon és javak megteremtését nem kell a nők elvárásaival társítani, ne ezeknek élj, bаszod, hanem magadnak.

2018. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Sajat tehermentes lakasomban elek. Akkor most ferfi vagyok?

N

2018. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van egy kis hazam.

Pasival macskat nem vennék kozossen.

N27

2018. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!