Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már köztetek olyan, aki minőségi képekkel érdemleges sikert ért el tinderen?

Figyelt kérdés

Én egy hónapig nyomorogtam ott, összesen hét lájk és 1 match volt (nyilván vissza se írt).. mindenhol azt olvastam, hogy minőségi képekkel drasztikusan emelkedik a lajkok és match-ek száma.. megérné egy profi fotósnak fizetni (25000), vagy pénzkidobás? ( Mint a gold vagy a platinum)


Szeretném azt hinni hogy azért Quasimodotol egy fokkal jobban nezek ki.. viszont nagyon nehéz ezt az egész tinder dolgot nem magamra venni.

Redditen azt mondták, hogy lenne eselyem, csak nem ilyen hasznavehetetlen képekkel..


[link]



2021. dec. 13. 18:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az első és az utolsó kép offos, de a másik kettő egész jó. Probáld meg csak a két egészalakos képpel.


A profi fotos megoldásról nem tudok mit mondani. Én mindig tesztelgetem, cserélgetem a képeim.


Viszont nekem goldom van. 2000 ft-ért ajánlotta fel a tinder az első hónapot. Ennyiért nekem megéri. De ha nincs aki jobbra húzott, akkor azt se venném, meg a helyedben.


Annyira nem nézel ki rosszul. Sok idő és energia, hogy érdemben elérj valamit. Nekem egy év volt mire összehoztam egy normális kapcsolatot onnan. Sok sikert! ^^


21/N

2021. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem raknám a saját képeimet ezeknek ide az biztos!

De a kérdésre felelve: próbáld meg, az a pénz nem tétel ha megpróbálod!

2021. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Adottságilag egyáltalán nem nézel ki rosszul, viszont egyrészt a hajaddal csinálni kéne valamit, másrészt, hát, nem tudom, némi stylisti munka erősen rád férne. A rövid nadrágot pedig, ha adhatok egy tanácsot, teljes alakos képen szíveskedjél örökre elfelejteni.
2021. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
3/3 már a rövid nadrág is tilos? :D
2021. dec. 13. 19:19
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van a 3-nak. És a melegítő szett is tilos.
2021. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
#4: ha fontos neked, hogy partiképes külsőt viríts, akkor igen.
2021. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Jo, akkor milyen ruha engedélyezett? Öltöny? Már nem vágom..
2021. dec. 13. 19:32
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
#7: na, itt van veled a valódi probléma, a hozzáállásod az egészhez. Tanulni, változni nem vagy hajlandó azért, hogy vonzóbb legyél, számodra ezek a dolgok a nevetséges, fölösleges, pitiáner hülyeség kategóriába sorolandók. Ugye eltaláltam?
2021. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
28%
Jah, felejts el mindenfajta ruhát ami a tinipcsáknak nem tetszik. Egyébként nem tudom milyen korosztályban keresgélsz, de a fiatal csajoknak (20-25) nem éppen te vagy az esetük. Nem igazán vagy trendi, frizurád is idejétmúlt, telefonod is gagyibb.
2021. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

8/9: nem, ha nem akarnék változni, eleve nem posztoltam volna ide.

Frizura javítható nyilván,a ruha is.


Redmi Note 8T gagyi? Hát oké.. ennyire telt.

2021. dec. 13. 19:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!