Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék végre párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék végre párkapcsolatot. De sajnos sosem jön össze semmi érdemleges. Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy csak flegma, beképzelt bunkókat fogok ki, akik még nem is írnak vissza, vagy ha vissza is írnak, azt kb olyan hangbemben, hogy a falnak tudnék menni tőlül. Interneten próbálok kapcsolatot keresni, élőben nem megy, mert félénk vagyok, “köröm” sincs kiépítve, nem vagyok eleresztve barátok terén, igy marad az internet. Társkeresőket nem nagyon használok, inkabb különböző oldalakon próbálok ismerkedni, de a fenti ábra is mutatja, kevés sikerrel. :( 25/l

2018. jún. 5. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Van publikus ilyen oldal, ahol próbálkozol? Fiúként, hasonlóan nem nagyon "eljáróként" kérdezem kíváncsiságból:D


Akárki írna rám, ha nem is tetszik megírnám valahogy, normális hangnemben. Mindig válaszolok mindenkinek, akár társkeresés szempontjából, akár nem, hogy ha észreveszem. Én se értem az ilyen embereket, hogy miért ilyenek amilyenek...

2018. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi!!!


25/f

2018. jún. 5. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Volt, bár engem nem a párkapcsolat megléte motivál, hanem maga a mögöttes tartalom. Bár gondolom ezzel te is így vagy.


Én nagyon nagyon vágyom egy biztos és stabil pontra az amúgy elég kusza életemben, de sajnos ez nem valósul meg tartósan és így már nem is lehet biztos pontnak nevezni. Szeretném, ha lenne valaki akiben meg tudok bízni. Szeretném, ha lenne valaki akivel meg tudom osztani a mindennapi csekély érzéseim és az örömömet, bánatomat egyaránt. Boldoggá tenne, ha mellettem állna és elfogadna olyannak amilyen vagyok és nem kellene megjátszanom magam annak érdekében, hogy ne tekintsen rám úgy mint egy pszichopatára. Kicsit sok a szóismétlés de gondolom te is valami hasonlóra vágyhatsz. Azt le sem írom, hogy legyen akivel együtt tudsz lenni, akivel jól érzed magad, akivel szeretitek egymást, mert ez egy normális kapcsolatban alap. (Mégis leírtam.)


Az évek során pár fontos dologra rájöttem:

-Soha ne éld bele magad semmibe és ne tervezz nagyon előre, mert fájdalmas lesz elveszíteni az idealizált élményeket és a személyt is akivel elképzelted.

-Soha ne bízz meg túl gyorsan senkiben.

-Soha ne akarj görcsösen kapcsolatot, mert valószínűleg így csak kudarcba fogsz futni. (Akkor a legjobb, ha váratlanul jön és csak úgy kialakul.)

-Soha ne engedd meg, hogy a másik fél kedvére szórakozzon veled és bántson. Rosszabb a folyamatos terror és bántások sorozata mint az, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. (Ez alatt a folytonos veszekedésre gondoltam.)


Akartam még valamit írni, de már elfelejtettem..

2018. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

"Nagyon szeretnék végre párkapcsolatot."

"Társkeresőket nem nagyon használok, inkabb különböző oldalakon próbálok ismerkedni"


Szóval nagyon szeretnél párkapcsolatot, de pont erre a célra kitalált oldalakat nem használsz. Aha.

2018. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomassad a citcit meg a csirkemellet, esténként a mélynyomót és szarj le mindent.
2018. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!