Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne flörtölni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne flörtölni egy futárral?

Figyelt kérdés

Év elején “ismerkedtünk” meg, pontosabban akkor hozott először csomagot, akkortájt költöztem ide. Viszonylag sokat rendelek és általában ahonnan rendelek, ott 95%-ban a GLS szállít ki és mindig ugyanaz a futár jön. Nem akarom hosszúra nyújtani a történetet, a lényeg hogy tudom néhány “elszólása” miatt, hogy nem vagyok számára teljesen közömbös. Facen is bejelölt még nyáron, párszor ott is dumálgattunk, bár nem volt semmi konkrét, de 1-2x ott is írt olyat, amiből leszűrhető volt, hogy szimpatizál velem. De azóta úgy érzem nem nagyon “halad” a dolog meg rajta se tudok teljesen kiigazodni, hogy most akkor érdeklem komolyabban vagy csak szórakozgat/ott.

Mikor hoz csomagot, akkor amolyan csillogós szemekkel szokott nézni (nem tudom másképp megfogalmazni), mindig nagyon mosolyog, szokta kérdezni pl hogy hogyan vagyok, mit csináltam a hétvégén és hasonlók, de ennyi. Mondjuk eleve kb 1-2 perc az egész, amíg odaadja a cuccot, aztán sietnie kell. Kissé félénk típus vagyok, lehet neki úgy jött le, hogy nem is érdekel engem különösebben, pedig de.


Hogyan tudnék vele flörtölni vagy egyértelműbb jeleket küldeni szerintetek? Ahhoz nincs elég bátorságom, hogy kerek-perec megmondjam, hogy nagyon tetszik és most akkor mi van. :D Meg azon gondolkodtam, hogy lehet is neki is csak egy kis "bátorítás" hiányzik, hogy rajtam is lássa, hogy nem közömbös.


Ha nektek tetszik egy srác, akkor hogyan flörtök vele vagy hogyan adjátok a tudtára anélkül, hogy nagyon konkrétak lennétek? Amikor utánvéttel fizetek, akkor valamivel "több" időnk van a beszélgetésre, illetve néha van, hogy épp megyek be melóba vagy le kell szaladnom a kis boltba és akkor megvárom míg hozza a csomagot és együtt megyünk le a lifttel (10.ről), akkor tudunk az átlagnál kicsit többet dumálni, de ezek is általában hétköznapi témák szoktak lenni. Már egyszer volt, hogy úgy köszönt viccesen, hogy "kezit csókolom" és akkor is utólag gondolkodtam, hogy lehet itt kellett volna valami frappánsat reagálni, de nem vagyok túl jó ezekben.


2021. dec. 13. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Már kérdezted!
2021. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem képzeld, nem kérdeztem!🤷🏻‍♀️
2021. dec. 13. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor úgy látszik ma minden nő GLS futárokkal akar flörtölni! Meg is nézem, hogy van-e náluk felvétel!
2021. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki akar még GLS futárral flörtölni, de ez az én “ügyemet” nem igazán viszi előre.
2021. dec. 13. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Kapósak ma a futàrok

Pedig jobb ha kitalàlsz valamit, mert elviszik😁

2021. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Atya világ! Mintha 2 óvodást írtál volna le! Hány évesek vagytok?


Én annyiban tudok neked segíteni, hogy rajtam gyakorolhatod a flörtölést ha nem megy! Csak velem fogsz is haladni!

2021. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jól van már, nem lehet mindenki profi az ismerkedésben/flörtölésben. 25 fölött vagyunk mindketten, de nem igazán adódott még az életemben olyan helyzet, hogy ennyire megfogott volna valaki és a flörtölésben sem vagyok túl otthon. Eddig többségében a férfiak kezdeményezték a dolgot és ott minden kétséget kizáróan világos volt, hogy többet szeretnének.


Ennél a srácnál nem feltétlen érzem ezt. Mármint adta már jelét, hogy nem vagyok közömbös, de lehet annyira nem érdeklem, passz. Néha annyira közvetlen és ad 1-2 magas labdát, máskor meg nem is tudom.. akkor is közvetlen, mosolyog, de a franc se tudja. Ezért gondoltam, hogy akkor megpróbálok én kialakítani valami olyasmi szitut/beszédtémát, amiben lehetne flörtölni, de mint írtam, ebben nem vagyok túl jó + 1-2-3 perc alatt ezt elég nehéz is rögtönözni. Nekem legalábbis.

2021. dec. 13. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Amikor megy kovire, tekerd magad egy torcsibe esugy nyiss ajtót 😁🤷‍♀️kam.... A furdobol rohantal. Aztán ha flörtöl 😏 akkor nézd csábosan.
2021. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kicsit sokáig húzódik már év eleje óta, ahhoz, hogy bármi komolyat is jelentsen. Sajnálom
2021. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem mered neki megmondani, akkor esetleg online. Vagy ha nem is akarod konkrétan megmondani, megpróbálhatnál többet beszélgetni vele online, úgy lehet ő is nyitottabb lesz. Lehet, hogy csak azért nem akar kezdeményezni, nehogy kellemetlen sziutáció alakuljon ki ha visszautasítod.
2021. dec. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!