Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy férfi felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfi felé közeledni, hogyan kell flörtölni?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés ezért légyszíves rosszindulatúak kíméljenek.


Van egy férfi aki tetszik. Nem futunk amúgy gyakran össze, de nagyon jól kijövünk, nekem úgy tűnt bírjuk egymás humorát, sokat nevetünk, húzzuk egymás agyát, hecceljük a másikat.


Viszont!


Rájöttem hogy ez igazából elég haveri jellegű. Ami persze fakadhat abból is hogy ő ennél többre nem gondol, ezzel tisztában vagyok.


De igazából ettől a sztoritól függetlenül is, magammal kaocsolatban vettem észre, hogy sokszor haverként közelítek azokhoz is akik tetszenek és ezzel tulajdonképpen el is vágom a lehetőséget.


Nem szeretném úgy általában ha az aki tetszik azt higyje hogy csak barátként/haverként telintek rá, hiszen így csak magam alatt vágom a fát.


Hogyan legyek egy kicsit nőiesebb, flörtölősebb? Hogyan ne legyek ennyire haveros?



2021. máj. 29. 19:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szóval hogy nehezen mutatom ki a romantikus érzéseimet, akkor is haverként közeledek ha nem kéne, mert en többet szeretnek. Ezen szeretnék fejleszteni.
2021. máj. 29. 19:25
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mond meg neki nyíltan. Mit vesztesz? Mond el hogy tetszik neked, és többre gondoltál. Ez a legegyszerűbb.
2021. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Én annyira zavarba jövök attól, aki tetszik, hogy elég hamar leveszi, mi a szitu.

Bár az is igaz, hogy most is van valaki, aki nagyon tetszik, de tőle nem jövök zavarba, mert esélytelennek tartom magamat. De az is lehet, hogy csak nem vagyok szerelmes. Volt egy pasi, akinek a közelében remegett kezem-lábam, na ezt az érzést nem tudom megismételni más felé és nem tudom, ez azért van, mert a másik nem elég vonzó vagy azért, mert nem látom már esélyét semminek.

2021. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Szemkontaktus, mosoly, érintés.
2021. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 szemkontaktus, mosoly gyakran megvan mert elég jól elhülyéskedünk és huzzuk egymás agyát, kicsit "idegesítjük" a másikat de csak poénból. De nem olyan enyhe romantikus/flörtölős módon.


És epp ez az én általános problémám is, hogy ha közelítek valaki felé (aki tetszik) afelé is ilyen haver módon. Nekem valahogy ösztönből nem jön az amikor érezteti az ember a másikkal hogy itt több is van :(

2021. máj. 29. 20:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Legyetek kedvesek ezt a "mondd meg neki" választ hagyni. Ez egy dolog, de ezt mindenkinél aki egy kicsit is tetszik és alig ismerem, nem lehet "eljátszani". Egy ismerős az más, de én amúgy sem vagyok ez az ajtóstul a házba típus.
2021. máj. 29. 20:03
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 nálam ez totál személyfüggő. A fent említett férfinél mivel ilyen haver szerű a viszony, nála nem jövök zavarba, vagy legalábbis nem könnyen. Akit kevésbé ismerek, annál igen, ott többnyire en is zavarba vagyok, de nem annyira hogy rögtön levegye.
2021. máj. 29. 20:05
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Tehát az a problémád, hogy nem tudod használni a nőiességed.


A nő csábít.


A helyzet az, hogy én férfiként nemigen tudok neked ebben érdemlegesen segíteni, csak annyival, hogy megvilágítom a probléma gyökerét:


Női minta. (Nézd meg anyádat) Ha nincs, vagy nem működik, akkor keresni kell olyat, ami igen, és attól tanulni.

2021. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 igen, pontosan ez:/
2021. máj. 29. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell csüggedni, pusztán ezzel van dolgod, ez a te személyiségfejlődési folyamatod.
2021. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!