Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Miért kamuztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért kamuztok tinderen magatokról, ha komolyat kerestek? Story lent

Figyelt kérdés
Mire jó ez, talán azt hiszitek nem derülnek ki a dolgok? Tinderen ismerkedtem egy pasival, előadta magát, hogy ő ilyen olyan vezető egy cégnél, meg ő mekkora milliós bevételeket hoz a cégnek. A Corvinuson tanult, saját autója van és lakása a belvárosban, meg hogy ő celebekkel szokott kávézni, stb. Nem vagyok aranyásó, de kíváncsiságból elmentem a randira. Hát egy szakadt régi autóval jelent meg, igaz, elegánsan inget vett fel, de egy kamu rolex óra volt rajta ami még csak nem is működött. Végig dumált magáról, engem nem is kérdezett. Ja és elmondta, hogy ő úgy értette hogy vezető, hogy műszakvezető egy gyárban. A celebes dolog meg az volt, hogy amikor kávézni volt, akkor messziről látta az illetőt. A lakás sem az övé, hanem a tesójával közös akivel együtt lakik. A corvinusból meg kicsapták mert nem járt be az órákra, mert ő “hasznosabbnak” látta, ha inkább dolgozik és lesz pénze… És ez nem kamu, ez tényleg megtörtént… Persze nem így mondta el a dolgokat, csak én bele-belekérdeztem dolgokba, ha már úgyis végig magáról beszélt… Az ilyen ember komolyan mire számít??
2021. dec. 14. 14:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
27%
Ha őszintén megmondja, hogy szegény, akkor rögtön lapát... legalább megpróbálta, nem jött be.
2021. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
45%
Te dem vagy sokkal különb, ha egyetlen kirívó tapasztalat alapján ilyen durván általánosítasz, hogy "férfiak, miért kamuztok".
2021. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem őt kérdezted meg, aki tényleg kamuzott?
2021. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%
Megkérdezed miért hazudnak, amikor te is csak a hazugságai miatt találkoztál vele...
2021. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
41%
Bejött , mert összejött a randi , de csak eddig volt tehetsège hazudni.
2021. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
37%
Ha minden igaz lett volna amit előadott magáról,akkor nem zavart volna,hogy csak magàról mesél.
2021. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%

Azért vicces, hogy felsült az aranyásó kisasszony és most jól ki van akadva :D

Amúgy a férfiak 90%-a ilyen, sőt tudod mit legyünk igazságosak, a nők 90%-a is ilyen, még nyáron fordult velem ilyen elő, én azthittem ilyen csak a mesébe van, hogy a tinderes képei alapján jó csajnak tűnt élőbe meg az első perctől kezdve azt kerestem, hogy a rákba tudok elmenekülni. Fél óra múlva hál isten meg tudtam tőle szabadulni. A netes képeken persze mindenki szép és jó, és nyilván élőbe picit más, de hogy tudta elérni hogy konkrétan 30 kilóval könnyebbnek és ragyás malac fej helyett szép babaarcúnak tűnjön az hatalmas rejtély. A képei nem is tűntek szétszerkesztettnek, szóval photoshop mester lehetett. Ráadásul még igénytelen is volt, zsíros hajjal, sárga fogakkal (képeken természetesen hófehérek voltak) blah nem is akarok emlékezni... Azóta NAGYON vigyázok erre, mert szinte minden és mindenki kamu manapság.

Visszatérve: gáz a csávó, de te is! Én legalább mindenhol ugyanolyan vagyok. Neten meg élőben is bunkó!

2021. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
51%

"Nem vagyok aranyásó, de kíváncsiságból elmentem a randira."


Magadnak is hazudsz.

2021. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó 😀 csak túl szép volt, hogy igaz legyen és igazam is lett. És már másoktól is hallottam, hogy a tinderen megy a kamuzás. Valaki kamuzik a magasságáról, nem szép az sem de talán meg lehet érteni, mert arról nem tehet. Viszont aki az egész életét ilyen szinten ferdíti, az már nagyon gáz. És látszott rajta, hogy még saját magának is elhiszi…
2021. dec. 14. 14:25
 10/45 anonim ***** válasza:
28%

9.


És most áldozat kívánsz lenni, vagy a hős aki ezt bizonyította, természetesen önfeláldozóan? :D

2021. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!