Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mit gondoltok magatokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok magatokról?

Figyelt kérdés

Itt olvasva az egyik kérdésből merült fel bennem, hogy ti férfiak miként gondolkodtok magatokról? Férfiaknál is előfordul, hogy nem kezdeményez egy nőnél,mert önbizalomhiányos? Vagy alakíthat másképp egy kapcsolatott? Ti is nézegetitek magatokat a tükörben, esetleg diétáztok?

Belekezdetek valami edzésbe, csak hogy vonzzóbnak tűnjetek a másik nem számára?



2021. márc. 12. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

40 vagyok. Van normális lakás, normális kocsi, normális meló. És nem tudok, meg nem is akarok becsicskulni. Én vagyok a főnök. Fegyverek, hüllők, órák, motorok, nők.


Ha ez, így kell, akkor megismerhetsz. Ha nem, akkor keress egy verebet!

2021. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Én azt gondolom magamról, hogy viszonylag jóképű kedves fiatal ember vagyok. :P


Nem kezdeményezek nőknél mert úgy gondolom az csak hátráltatna a célom elérésében. Sok időt és pénzt igényel. (Ha nem a pénzért van velem is szeretném boldoggá tenni tehát muszáj a pénz.)

Viszont ha az ölembe pottyan egy hölgyemény akkor bele megyek a dologba és adok neki egy esélyt, mert hülye se vagyok teljesen. :D

Nézegetem magam a tükörben ha megyek valahova, vagy csak ha rendbe akarom tenni magam. Jelenleg diétázok ezért rendszeresen futok és figyelek a kalória bevitelre. Lassan haladok de igazából ráérek.

Barátnőt majd akkor szeretnék ha tényleg elértem azt a fizikai határt amikor 100%-osan tudom, hogy jól nézek ki és pénzügyileg is több mint jól állok.


Tehát fontos, hogy egy tekintélyes, elegáns férfi legyek.

Minden más ezután. Én így gondolkodok magamról. :3

22/F

2021. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
#1 nők? Ki az a nő, aki úgy akar megismerni egy pasit, hogy az kijelenti, női vannak..?:D jesszus.
2021. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Egy nagy 0 vagyok.
2021. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
1 válasz nagyon jó 😂
2021. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm a válaszod. Azt írtad, hogy barátnőt akkor szeretnél, amikor fizikailag és anyagilag is több mint jól állsz (illetve, hogy hátráltathatna a célod elérésében)..és miért nem keresel valakit akivel közös a cél, esetleg együtt fejlődhetsz?



#4 miért gondolod ezt magadról?

2021. márc. 12. 19:31
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
94%

30múltam, volt egy hosszabb kapcsolatom, amiben mentàlisan megöregedtem, kb.


Jelenleg heti 6napot dolgozom, lekötöm az időm javàt. Pàr 40+os nőci van a làthatàron, de velük részidős tevékenységek jöhetnek szóba.


A törzshelyem bezàrt, azon kívül mindig sietek mindenhova.

A tàrskeresők nem az én műfajom,arcra kifejezetten az angol bulldog kategória vagyok.


Csak magamért csinàlok dolgokat, meg a macskàimért.

2021. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Olyat nővel még nem találkoztam eddig. :D

Persze az lenne majd a végcél, hogy egy olyan nőt találjak akivel közösen tudunk felfele törekedni mert van benne akarás, de akármerre nézek nem láttok olyan lányt, aki csinos, értelmes, megértő, és elakar érni valami nagyot az életbe.


Úgy érzem ilyen nőt csak akkor találhatok ha én is kész vagyok hozzá.

Azaz elértem azt a szintet amit írtam. Tökéletes alak és jó pénzügyi háttér. Akkor biztos vagyok benne, hogy sikerül egy hasonló értékű lánnyal találkoznom majd az utam során. Amíg csak önbizalmam van és egy mondjuk átlagos külsőm addig a környezetem is ilyen.

2021. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Komoly feltetted ezt a kérdést a mai világban, amikor a férfiak boka nadrágot hordanak, xxl-es sport cipőket húznak fel egy letisztult normális helyett, amikor egy póló a térdükig ér, amikor jobban feszül rajta a farmer mint egy nőn ?? Elkorcsosulás az van ahogyan én látom mellette rengeteg alap viselkedési formákat nem ismerő hermafrodíta járkál az utcán.. A férfi legyen igényes jó megjelenésű de azért ne úgy öltözzön és hepciáskodjon mint egy nő.
2021. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Önző, beképzelt, nagyképű vagyok. Valaki ismerkedni? :)
2021. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!