Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érezzem magam férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam férfinak egy olyan lány mellett, akiről sokszor úgy érzem, hogy több szinttel "fölöttem áll"?

Figyelt kérdés
Egy befutott művészlányról van szó, aki ezzel együtt szerény, zárkózott, de nyilván tisztában van az értékeivel. Nagyon kifinomult, intelligens és művelt lány. Én is ilyennek tartom magam, és úgy érzem, ilyen társ mellett lennék boldog, de erősen hajlamos vagyok a szorongásra, ami nem előny ismerkedésnél. Bár én is tehetséges és érzékeny vagyok, ilyen eredményekkel én nem büszkélkedhetek. Hogyan győzzem le ezt a kisebbségi érzést?
2021. dec. 14. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te most összeakarsz jönni vele? Nem fog sikerülni...
2021. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ki ez a lány?
2021. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2: Nyilván nem fogom elárulni. Nem olyan nagyon ismert egyébként.


1: Igen. Már találkoztam vele többször, bár nem négyszemközt. Nekem megtetszett, de nem tudom, ez kölcsönös-e.

2021. dec. 14. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Jáj :) Az egódat gyűrd le.


Attól mert ő befutott, kvázi jókor volt jó helyen. Attól, mert neki olyan embereket sodort az útjába a szél, hogy vevők voltak a művészetére, a stílusára, attól te még férfi vagy. Neked is vannak sikereid. Számold össze őket. Lehet te nem vagy híres, de te nem is vagy gondolom művész. Egy pl. könyvelő ritkan lesz világhírű 😂

2021. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Akkor neked is, mint sok önbizalomhiányos férfikének, butácska lányt kell választani, akik mellett te lehetsz a naaagy és bölcs férfi. Össze nem jönnék olyan ffival aki abban méri a férfiasságát, hogy sikeresebb mint én
2021. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Plàtóinak tűnik , elmèleti kèrdès.

Mèg csak arról sincs szó hogy randiztok.


Ha már most szorongsz hogy nem történt semmi , nem biztos van érteleme

2021. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha már most szorongsz hogy nem történt semmi , nem biztos van érteleme"

Mert? Más lánynál majd nem fog szorongani? Mi van, ha mindegyiknél szorong? Miért kéne egy ilyet hagyni, ahelyett hogy szembenézne vele és kezelné?

2021. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Oboaművész?
2021. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ne gyere össze vele.


Az én tapasztalatom az, hogy ilyen férfi sosem, de legalábbis nagyon ritkán tud felnőni a nőhöz, ne pazarold az időtöket.

2021. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor is bepróbálkoznék nála, ha százan mondanátok, hogy ne tegyem :) Nagyon különleges lány. Ha sikerül, akkor majd "felnövök" hozzá valahogy, ha ugyan fel kell. Engem sem kell annyira félteni, csak az elmúlt években rossz szakaszban volt az életem.
2021. dec. 14. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!