Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz vagy könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz vagy könnyű egy átlagos lánynak és egy átlagos férfinak a társkeresés ugyanolyan elvárások mellett?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 07:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

átlagos lány: megkapja a jóképű, egzisztenciával rendelkező jóval átlag feletti férfit is.

átlagos férfi: hacsak nem gazdag, vagy nincs valami cseszett jó szövege, maradnak neki az átlag alatti, vagy szerencse esetén talán egy átlagos nő.


nőként egyszerű ismerkedni. aki nem ezt mondja az csak veri a nyálát, mert válogat túlságosan nagyok az elvárásai.

Férfiként kb örülsz ha szóba áll veled egy átlag nő.

2017. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
#1 már ne is haragudj, de milyen gyakran látsz átlagos, tehát nem sportos, formátlan, nemis kimondottan szép arcú lányt extrém jó pasival? Mert én szinte soha. A jó pasik jó nőkre mennek. Miért érnék be átlagossal? Nem értem a logikád. Én jó nő vagyok, sportolok, vékony vagyok, kerek ahol kell, arcra is szép + adok magamra, de még így sem könnyű jó pasik fogni, mert a nagy részük így fiatalon csak szexre megy(bár már sikerült, de hosszú idő volt). Akkor gondolj bele, egy átlagos lánynak mennyi esélye van náluk...hidd el, a pasik is nagyon válogatósak, ha megtehetik. De mivel te pasi vagy és nem szoktál pasizni, honnan is tudhatnád.
2017. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1. Ez nagy baromság......egy jó pasi nem fogja beérni átlagos lánnyal. Én is jó pasi vagyok és eddig mindig nagyon szép csinos barátnőim voltak.
2017. máj. 12. 07:23
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Átlagos lányként annyival könnyebb, hogy nem neki kell keresni a másik nemet, nem kell kezdeményezni, cserébe a sok próbálkozóból ki kell választania azt a néhány értelmeset, aki tényleg komolyan gondolja és nem csak szeretőt/egyéjszakást/stb. keres.
2017. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4. Talán emiatt nehezebb is egy nőnek a társkeresés, mert borzasztó nehéz lehet kiválogatni, nem irigylem őket, örülök hogy pasinak születtem
2017. máj. 12. 07:36
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

baromság?!

menjetek már ki az utcára! vagy gyertek már ki pestről b++++++++!

egy vidéki kisvárosban élek...itt örül az ember ha egy átlag lányt megkap olyna szintű férfitöbblet van!

2017. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kamu!!!


Ez valami eldugott kis falu lehet ugyanis vidéken vagyok én is és jóval több szingli nő vesz körül mint férfi...


Csomó nő sír itt mindig ahol élek hogy minden normális pasi foglalt és már pánikolnak hogy kifutnak az időből

2017. máj. 12. 07:47
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Egy átlagos lány pillanatok alatt találhat magának férfit, ha nem túl válogatós. Egy átlagos férfi örülhet, ha egy-két csúnya, buta lány szóba áll vele.
2017. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

nem kamu, levélbe is leírtam. valós szitu.

miért hazudnék? semmi előnyöm nem származna belőle.

2017. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9. Akkor csak rossz helyen élsz, rossz körökbe mozogsz. Ahol dolgozok pl. Ott van 8 fiatal szingli nő és 3 foglalt és 3 házas 30 körüli kollégám van
2017. máj. 12. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!