Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért igénylik a nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénylik a nők ennyire a hazugságokat?

Figyelt kérdés

Már régebben is észrevettem, hogy sok férfi simán hazudott a nőknek és így sok dolgot elértek. Általában elég könnyű volt rajtuk átlátni, de a nők simán mentek utánik. Ilyenek pl. azok a dolgok, hogy a férfi több napra eltűnt, aztán visszatért és a nő simán elhitte minden hazugságát. Vagy amikor egy nagyon jó férfinek, aki rengeteg csajt megkaphatott, a tök hétköznapi csajok elhitték, hogy majd biztos vele fog többet akarni, mert mondott 2 bókot a hazugság mellé.

Volt egy kapcsolatom, aminek vége lett. A lány is szaladt az ilyen srácokhoz. Egyértelmű volt, hogy mind csak szexet akar tőle, ezt meg is adta a többségnek, aztán mindenki tojt rá utána. A lány is hiába erőltette, hogy komolyat akar, mert első randikon vihették őt, alig tudott valamit a srácokról, szóval még magának is hazudott.

Nekiálltam én is ismerkedni, teljesen normálisan és őszintén. Először újra komolyat akartam, de nem erőltettem és ezt nyíltan közöltem is. Ha szóba került, elmondtam, hogy nyitott vagyok mindenre, aztán lesz, ami lesz. Elég nagy kudarc volt és csalódott lettem.

Kaptam pár tanácsot, hogy ne így csináljam, hanem mondjam azt, amit a nők hallani akarnak és csak egy mese, hogy az őszinteségre vágynak. Ezt összeraktam a saját tapasztalataimmal és kipróbáltam. Nekiálltam tolni, hogy komolyat akarok, mindenre bókoltam, olyan dolgokra is, amikre kb. nevetséges volt. Ha a csaj rajzolt és szörnyű volt, szétdicsértem, hogy mekkora tehetség.

Pár hét után meg is lett az eredménye. Másfél hónap telt el, most van a lakhelyemen egy lány, akivel félig meddig járok és van egy másik, kb. 50 km-re, akihez szintén rendszeren járok. Persze, mindkettőnek azt mondtam, hogy fülig szerelmes vagyok beléjük és komolyat akarok. Mellettük 1-2 lány még becsúszott, de mivel velük a szex sem volt a legjobb, őket nem is erőltettem.

Most tök jól elvagyok, élem az életem, élvezem. Viszont, úgy érzem, hogy ezek után képtelen vagyok újra akárcsak egy nőt is komolyan venni. Mi az oka annak, hogy a nőknek ilyen dolgokra van igényük?


Mielőtt jönne a szokásos beszólás: Nem tartom magam szentnek, szóval megspórolhatjuk, hogy milyen szemét vagyok. Elfogadom. A kérdésemre szeretnék választ.



2021. dec. 14. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, drágám, a férfiak is ugyanennyire igénylik. Sok emberrel voltam már kifejezetten egy aljas rohadék, hogy lekoptassam és csak jobban tapadt.
2021. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A férfiaknál általában elég egyértelműen a szex az oka. Nem azt kérdeztem, hogy nők is igénylik e, hanem azt, hogy a nők miért. A férfiaknál tisztában vagyok ezzel.
2021. dec. 14. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert ezek a nők komoly kapcsolatot akartak azzal, aki ezt hazudta nekik...? Nem teljesen értem a kérdést, hogy őszinte legyek. Adott x nő, aki komoly kapcsolatra vágyik, és y pasi, aki nagyon tetszik neki, és azt mondja, ő is komolyat akar. Az, hogy naiv, az más kérdés, de hogy jött ebből az, hogy IGÉNYLI bárki a hazugságot? Olyan emberrel akarnak ismerkedni, akinek hasonlóak a szándékai. Ha valaki őszintén elmondja, hogy nem, akkor nem egymást keresik, elköszönnek. Az idejét húzod csak másnak, ahelyett, hogy olyan partnert keresnél tiszta lapokkal, akik ezt valóban élveznék, és nem cs*sznéd szét a lelkivilágát, amikor borul a bili.
2021. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha hozzám idejönne egy Palvin Barbi kinézetű csaj, majd az első pár alkalommal egyből azt erőltetné, hogy adjam oda a bankkártyám, értelemszerűen leesne, hogy hazudik. Felfognám, hogy mit akar, hiába mondana mellég még 100 dolgot, annyira átlátszó lenne az egész. Ugyanez van, amikor egy a csajnál sokkal jobb pasi mondja a szövegeit, de egyből teljesen a szexre hajt.

Ha az érintett nők nem igényelnék ezeket a hazugságokat, akkor olyanoknak is esélyt adnának, akik valóban komolyat keresnek és nem mennének át rajtuk tízen, mire elgondolkodnak. Ha valóban komolyat akarnának, akkor mondjuk a több napos eltűnésnél nem hinnék el a legátlátszóbb meséket is. Ez már nem a naivság szintje, ez már az a kategória, amikor önként megy valaki a hazugságért.


Egyébként szívesen kerestem volna olyat, akivel egyenlő partnerként lehet bánni, de így sikerült érvényesülnöm. Vagy viselkedés terén nem voltak alkalmasak a lányok társnak vagy eleve kidobtak az átlagos külsőm miatt. Jelen esetben meg mindenki megkapja, amit akart. Ha a lelkiviláguk ezt akarja, akkor ezt adom meg.

2021. dec. 14. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de tök értelmetlen a kérdés, emiatt nem is fogsz rá értelmes választ kapni.
2021. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy egy kérdést nem értesz, még nem lesz értelmetlen. Nem hiszem, hogy menő reklámozni, hogy úgy válaszolsz valamire, hogy a kérdést sem fogod fel.
2021. dec. 14. 16:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még életedben nem volt nővel dolgod.


Álmodozó incel🤷‍♂️😀

2021. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem igényeljük a hazugságot. Senki sem akar hazugságban élni. A jelenség, amit látsz, abból fakad, hogy mi nők ragaszkodóbbak, elnézőbbek vagyunk. Sokkal előbb feltételezzük azt valakiről, akit szeretünk, hogy igazat mond, mintsem azt hogy hazudik.
2021. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem tudják, hogy ez hazugság.


Ha én nem szeretek szexelni, de azt mondom neked, hogy imádok, akkor miért hinnéd azt, hogy hazudok? És mondhatom én is azt, hogy a férfiak azt akarják, hazudjanak nekik, vagy ebben az esetben felfogod, hogy nekik olyan kell, aki őszintén ilyen?

2021. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésed alapján a nők NEM a hazugságot igényelték, hanem a törődést, meg a komolya kapcsolatot. Te ezeket bekamuztad, így lett szex. Rossz a következtetésed.
2021. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!