Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek volt màr olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noren1989 kérdése:

Veletek volt màr olyan, hogy tàrskeresés közben kisebb-nagyobb hazugsàgon kaptàtok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben hazudtatok? Akàr az alapadataitokban, akàr chat-en.

#kor #kapcsolati àllapot
2020. márc. 7. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak barátaim és nem vagyok halálosan magányos."


Meg a magasságomat kisebbnek állítottam be mint ami, mert én kajakra azt hittem hogy kisebb vagyok. Aztán megmértem magam centivel és rájöttem hogy egész életemben hazugságban éltem, és magasabb vagyok.


Ezen kívül más nem jut eszembe.

2020. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Biztos mindenki szépít magán egy kicsit olyankor. De alapvető dolgokban nem, mint például a kor..
2020. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
nem. Az igazat írom ki.. ezért nem is ír vissza senki.
2020. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondom el, hogy depressziós vagyok, az hazugságnak számít?
2020. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az igazat irtam mindenhova ennek ellenére

Volt egy pasi aki mondta hogy :nahát azthittem Kövérebb vagy mert a nők mindig kevesebb kg t adnak meg 😀

Én meg pont annyit adtam meg ami a valós, de ő gondolatban azthitte Enis kamuztam és több.

2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4, ha úgy érzed, hogy komoly előnyhöz juttatott, de szived szerint beszéltél volna róla, akkor igen, úgy gondolom.
2020. márc. 7. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató a kérdés .

Mert hazudni nyilván nem szabad ...de azért társkeresés kor nem azt fogom elmondani ,hogy nincs nyelvvizsgám és narancsbörös vagyok

Hanem pozitív dolgokat igyekszem kiemelni.

2020. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7, konkrét hazugsàg volt a kérdésem lényeg, tegyük fel, hogy az igazsàg elhallgatàsa ilyen kissúlyú kérdésekben (narancsbőr és krumpliorr) nem szàmít annak. Tehàt konkrét, kimondott, megmàsított tényekre korlàtozhatjuk a kérdésemet.
2020. márc. 7. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán szoktam hazudni, nem látom értelmét mert úgyis kiderül.
2020. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Suttyó embereknek szoktam régebben. Mert nem volt kedvem magas labdákat feladni a pszichopata kreténeknek. Amint kiderült, hogy nem pszichopata kretén az illető, hanem egy rendes, nyílt, emberi ember, természetesen onnantól nem hazudtam szemrebbennés nélkül a szemébe, hanem őszinte voltam. De amíg csak csak nyomtatta a beugratós kérdéseit, és vadászta a gyenge pontokat (miközben jópofizott de a szeme sem állt jól), addig jogos önvédelemből ÉS mert megérdemelte, hazudtam, közben röhögtem rajta hogy milyen pitiáner egy ember. Aztán rövid úton megszakítottam az ilyenekkel a beszélgetést.
2020. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!