Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai internetes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai internetes társkeresés hazugságokra épül? Talán ezért nincs jövője a legtöbb itt született randinak, kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, és most megtaláltuk Tinderen is. Az egy dolog, hogy a képei alapján egy szép és vonzó csajnak kellene lennie, de olyan szabadidős tevékenységeket vall mindemellé magának, ami kamu.

A csaj életben 70+ kg és 180 cm magas, régebben azért vékonyabb volt. A társkeresőn 3-4 éves képei vannak kint, matchelt + beszélt vele egy ismerősöm, szóval aktív.


Férfiaknál nem mondom, hogy jó a BMW mellett / izompólóban pózolós kép, de legalább őszinte. Ő pont ezt tudja, ez vagy belefér valakinek, vagy nem

Namost ezek a lányok a "hamis" profillal nyilván jóval nagyobb érdeklődést kapnak, mint amit életben kapnának, ez pedig torzítja az énképüket.



2020. jún. 30. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért olyan képeket rak fel magáról valaki, ami manipulált/régi/agyonfilterezett stb...
2020. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Alá tudom támasztani amit mondasz, de nekem pont mindegy mert az életemben volt kb. 6 randim, és Tinderről 1 sem. A probléma amit leírtál szerintem kb. a 10. felesleges randi után jönne elő, de kétlem hogy ennyinél tartasz Tinderen.

Amúgy meg a BMW mellett kigyúrt pózoló sem őszinte, ha a BMW hitelből van, az izmokat meg koksszal szedte fel.

2020. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fotó alapján soha egyik szerelmemre se figyeltem volna fel, pedig nem voltak rossz pasik. Az egy nagyon kevés szelete az embernek, ráadásul bárkiről készülhet nagyon előnytelen és nagyon előnyös kép is. Most akkor melyik az igazi? Egyébként még a videófelvétel sem adja vissza teljesen az embert.
2020. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
A 180/70 egy teljesen ideális súly. Amúgy meg nem mindegy, milyen visszajelzést kap? Ha élőben nagy a különbség az adatlap és a valóság között, akkor nem lesz olyan sikeres. Mikor értitek már meg, hogy épeszű ember énképét nem csiszolják az online likeok, akinek meg igen, azzal kár kezdeni?
2020. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

"bárkiről készülhet nagyon előnytelen és nagyon előnyös kép is. Most akkor melyik az igazi?"


Mindkettő az "igazi", amennyiben nem lett utólag módosítva a kép, és nem volt túl közel a kamera (akkor sokat torzít az optika).

2020. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"épeszű ember énképét nem csiszolják az online likeok"

Pedig ha tudnád mennyi "travel addict", meg "misz madam" élete ez...

Nehéz ügy.

2020. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Amit leírsz, az általános. De nem csak a nők körében, sőt nem is csak a társkeresés témakörben. Próbálj csak használt autót venni. Az esetek 90%-ában az autó rosszabb állapotban van, mint a képek alapján gondolnád. Sokszor nem is korrekciózva vannak a képek, csak olyan szögből fényképezik, ahonnan bizonyos sérülések nem látszanak. Ingatlanoknál ugyanez. A képeken szép, jó állapotú, aztán kiderül, hogy azért vannak repedések a falon, penészesedik a konyha, a tető sem tökéletes már, az udvar meg elhanyagolt.

De visszatérve a társkereséshez, találtam már meg ismerős nőt, aki a képei alapján nagyon is csinosnak tűnt. Sőt a bemutatkozása alapján egy valóban izgalmas, értékes ember. Biztosan rengeteg megkeresést kap ismeretlen férfiaktól, viszont ismerem élőben. A képei minimum 4-5 évesek és azok is retusáltak, a "szeretek kirándulni" részből annyi igaz, hogy évente 2-3 alkalommal meglátogatja a családját, a "kiismerhetetlen, nehezen irányítható" pedig egyenlő azzal, hogy konok és hisztis. De ugyanez férfiaknál is megvan. Egyszer elmegy valamilyen rendezvényre (pl. terepverseny), ott milliónyi fotót csinál magáról és úgy állítja be, mint ha az az ő hobbija lenne és rendszeresen ezt csinálná. De láttam már olyan képet is, ahol az illető egy prémium autó mellett pózol (útban ... felé megjegyzéssel), ügyesen kitakarva az autón a céges logót és telefonszámot.:)


#4:"Mikor értitek már meg, hogy épeszű ember énképét nem csiszolják az online likeok, akinek meg igen, azzal kár kezdeni?"

Ez aranyos, de ugye tudod, hogy ezzel gyakorlatilag a közösségi/társkereső oldalakat használók minimum 99%-át lehülyézted?:)

2020. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen tudom, de én arról nem tehetek h hazudoznak. Számomra a hazudozók selejtek. Addig nincs baj még a selejt a selejtet megtalálja, csak amikor a selejt veri az ajtót, hogy márpedig a másik miért selejt... Én adtam már el házat, lakást is, nem hazudtam. Nem jobb érzés reggel úgy felkelni, hogy nem kell szorongni? Nekem igen. Ami hibája volt jeleztem, ennyi. Társkeresőn is voltam. Millió randi, elcsépelt idő, mert hazudoztak, beszédhibások voltak, retardáltak, stb.. Állítolag most még rosszabb a nők "igénye". Nincs ezzel baj, csak kínálat nincs rá, max képeken, azt akkor jön h "hol vannak a rendes férfiak". A mesében...

A másik meg amit írtál, akkor ezek szerint egy "nőt" egy használt autóhoz kell hasonítani? Áru-áru? Ezzel egyetértek, mert ahogy mondod 99%-uk sajnos nem más :/ Lehet lepontozni, mert tudom az igazság mindig fáj...

2020. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Ha én jelentkezem társkeresőre (mert fogok) engem is ilyennek fognak tartani prekoncepciók alapján. Ez azért zavaró.
2020. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, valószínű. Nézz szét h viselkednek "itt is" a lányok, s meglátod mi lesz a baj. Ugyanaz mint a cigánykérdés. Lehet h 1000ből 6 dolgozik, értelmes és megegyezik az értelmi szinvonala a magyar átlaggal, de a 994 alapján elítélik elsőre, mert ez is csak egy "boxos", ez is úgy néz ki. Nőnél is: Ez is csak egy ostoba kva, nah nézzük mit akar, és innen indul a beszélgetés.
2020. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!