Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknél kimaradtak a tinédzser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél kimaradtak a tinédzser, fiatalkori szerelmek, kapcsolatok, kalandok és csak először 25 felett éltetek meg ilyeneket, ti hogy kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Csak viszonzatlan szerelemben volt részem középiskolás koromban. Utána más okokból nem akartam ismerkedni, nem is vágytam senkire, semmire. Aztán 25 felett összejöttem egy lánnyal, ami nem tartott sokáig. Majd volt még egy lány, akit még jobban szerettem, de nagyon sokszor bántott.


Hogyan tudnám azt elfogadni, hogy nekem nem jutott semmi fiatalabb koromban? Nagyon érzem a hiányát és relatív tapasztalatlanságom miatt nagy hátrányban vagyok. Valamint a szégyenérzet…


2021. dec. 16. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Pótold be most. Hozd fel magad olyan szintre, hogy sok csaj akarjon és éld ki magad. 1-2 éven belül mindent behozhatsz. Ha a barátnő már eddig is összejött, akkor valószínűleg nem nézel ki rosszul.
2021. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom mit kellene ezen kezelni. Akkor nem volt, 24 évesen meg lett, nagy dolog. Szerintem ilyen korban még nem marad ki az ember sok mindenből
2021. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
#2: Nő vagy, ugye?
2021. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

#3 Én férfi vagyok és 100% igaza van a kettes válaszolónak. Akkor is, ha nő. :)


Nekem eleve 28 évesen volt először barátnőm, rohadtul nem voltam vagy éreztem magam hátrányban.

2021. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem nő vagyok, viszont normâlis önèrtékelésem van.


#2

2021. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Fejleszd magad minden téren! 30 évesen is lehet csajozni ha a feltételek ami kell hozzá már adottak.
2021. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem így működik :) Nem kell semmit gyakorolni és nem maradtál le semmiről.

A szerelem az vagy van, vagy nincs, a párkapcsolat meg akkor működik, ha két ember képes működtetni. Teljesen mindegy, hány évesek és meddig "gyakoroltak" rá előtte.


Most szingli vagy, de ha előtte lett volna tíz rossz kapcsolatod, az eredmény akkor is ugyanaz lenne, mert most szingli lennél ugyanúgy, és bosszankodnál, hogy az előzőek miért nem működtek.

2021. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

teljesen rendben lett utána minden.


26 évesen volt először barátnőm, ma már 35 vagyok és házas

2021. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nincs rendben az önértékelésem…
2021. dec. 16. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!