Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kopaszodó férfiak, akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszodó férfiak, akik még nem tartanak ott, hogy nullással lenyírják, így marad az a tipikus félbolond frizura, elöl, a fejtetőn némi haj, oldalt hátul dúsabb, ti, hogy kerestek párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mertek kezdeményezni, nem féltek attól, hogy visszautasít egy nő, mert hülyén néztek ki a hajatok miatt? Vagy az olyanok mint ti, inkább nem is kezdeményeztek, elengedtétek ezt a párkapcsolat dolgot, mert az önbizalmatokat teljesen hazavágta?
ápr. 26. 11:35
 1/6 A boldogság nem létezik ***** válasza:
5%

A kopaszt ugyanúgy elzavarják, kivéve ha KIGYÚRT kopasz, valami tipikus macho munkahellyel, pl. tűzoltó vagy dobos egy zenekarban.


És a sok/sűrű haj se jelent semmi előnyt a kopaszsághoz képest, nekem pl. extra sűrű hajam van (genetikai örökség), de sosem éreztem semmi előnyt emiatt, sőt havi szinten mehetek nyíratni, mert gyorsan is nő (kb. mintha állandóan sapkában lennék, ha hosszabb)

ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Egy csomó nő - köztük én is - kifejezetten bukik a kopaszodó pasikra. Valószínűleg azért, mert apám, nagyapám és minden férfi, akire valaha is fel tudtam nézni életemben kopaszodott. Nekem a férfiképemhez egyszerűen hozzátartozik a kopaszodás. És a páromtól igenis rosszul esik, hogy ő magában nem tudja elfogadni, hiába magyaráztam el neki ezerszer, hogy előtte is kopaszodó férfiakhoz vonzódtam, nemhogy nem zavar, hanem számomra ez a férfias. Mégis folyton lenyírta tarra, pedig az egyáltalán nem tetszik. Milliószor elmondtam neki, hogy oké, elfogadom, hogy őt ez zavarja, de én meg nem tudok hozzá ugyanúgy vonzódni, én sem festem szőkére a hajam, mert tudom, hogy az neki nem tetszik, de ő újra és újra eljátssza ezt, holmi sztereotípiák és torz énkép miatt.
ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

A kopaszsággal/kopaszodással nincs semmi probléma, ha alapvetően jó fejformád van.


Ha nincs, na az sz.pás.

ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen férfiak táborát erősítem, kopaszon úgy nézek ki mint egy leukémiás. Főleg, hogy genetikailag vékony alkatom van, vékony karok, keskeny vállakkal és háttal. A koponyám formája pedig olyan mint lufi, tehát tipikusan ilyen leukémiás ufora hasonlítok.
ápr. 26. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szpás részvetünk
ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4# de humorod az van. És mi nők azt nézzük ami van, és nem azt ami nincs.

Egy biztos, talán csak a fejforma itt ami kissé taszító lehet de a vékonyság biztos hogy nem. De picit hagyd meg a hajadat amennyi van max 2 cm-re, mert ha nem, az undibb ha teljesen meztelen a fej. Ja és ne tolj napszemcsit a fejed búbjára azzal csak rontasz a helyzeten. Ha nagyon zavar, max sapka jól jöhet.

De ezek is részletkérdések, ha bejössz, mindenogyan bejössz senkit nem fog érdekelni a kopaszság.

ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!