Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Negyvenes, egyedülálló férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, egyedülálló férfiak, ti komolyan tudnátok venni 30 év körüli nőt, komoly kapcsolatra, társatokként?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak a szex dominál egy nagyjából 15 év korkülönbséges kapcsolatban?
2021. dec. 18. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatal lenne hozzám, de még beleférhet. 43f
2021. dec. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak szexkapcsolat
2021. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 46 vagyok és soha nem volt ilyen nagy és kemény a farkam, mint most.
2021. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

7. "Férfiaknál 38-40, nőknél 33-35 a legjobb kor az utódnemzéshez."


Biológiailag biztosan nem. Az meg megint teljesen más, hogy az utóbbi pár évtizedben egy olyan társadalomba kerültünk életvitelben, hogy ez lett sokaknál az, amikor tényleg vállalnak gyereket.

2021. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Őszintén, kicsit komolyabb válaszokra számítottam, de gondolom nem csak a kérdezett korosztály írt.

30 évesen nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom, a párom korombeli volt. Úgy érzem ha újra készen állok majd az ismerkedésre, párkapcsolatra, inkább a negyvenes korosztályból keresnék egyedülálló/elvált társat, de csak olyat, akinek komolyak a szándékai. Gyereket nem szeretnék.

De lehet, hogy ez ilyen tűt a szénakazalban lesz...

2021. dec. 19. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!