Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, szerintetek miért nem találtok társat?

Figyelt kérdés
Mi az, ami magatok miatt hátráltat és mi az, ami a másik nemmel a probléma?

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Én gyaníthatóan azért, mert nem is keresek.
2021. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Önbizalom hiány.
2021. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#2: Mesélnél erről?
2021. nov. 26. 18:48
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Tul jol erzm magam egyedul :D
2021. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
#3 Nem nagyon tudom ragozni. Egyszerűen úgy vagyok vele hogy úgy sem lennék elég egy lánynak sem, meg van nálam jobb is, meg unalmas is vagyok stb. Szóval nem is kezdeményezek. Nameg ha valaki tetszik, mindig kiderül hogy foglalt.
2021. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Szarul nézek ki.

A mindennapok során nincs hol ismerkednem, netes társkeresőkön nem vagyok hajlandó bohóckodni, oda különben is előnyös ÉS fotogén külső kell, tehát duplán bukó.

Probléma a másik nemmel? Nem mondanám, hogy van, nyilván mindenki vonzó partnert szeretne magának, nem ők tehetnek róla, hogy én nem vagyok számukra az. Érthető, hogy egy szép nő előtt kb. térden csúsznak, míg egy rusnya kis békából nem kérnek.

2021. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálam magasan van a mérce, és nem tudom lejjebb adni :)

31/F

2021. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben rögtön két cucc van, ami nem feltétlen következik egymásból. Először is azért vagyok egyedülálló, mert két nő is szakított velem, tehát a miért nem találok társatra az alapvető válasz, hogy volt társam. Aztán rajtuk kívül olyanoknak kellettem, akikkel nem éreztem tökéletesen az összhangot, távolság, korkülönbség, más élethelyzet, így sajnos nem kezdtem velük komoly kapcsolatba, ami lehet baj, de már nem lehet rajta változtatni. Szerencsére mindkettőnek lett normális kapcsolata, úgyhogy le tudtam zárni (az exeimnek nem, ők így jártak, sajnos kárörvendő vagyok, talán egyszer rájönnek, hogy nem kellett volna eldobniuk). Továbbá ismerkedek, de sajnos sok nőnek nem kellek, vagy nem válaszolnak egy idő után, eltűnnek, ahogy szokták. Az exeim előtt pedig a szexuális nem sikerültségek miatt nem alakultak ki kapcsolatok, egyedül azokban érzem magam felelősnek.
2021. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok szépség, ezt éreztették is velem gimiben rendesen, illetve random emberek az utcán lecsúnyáztak csakúgy, emiatt alacsony az önbizalmam.

A személyiségemmel is vannak gondok, mentálisan sincs minden rendben, elég sokat szorongok és félek új dolgokba belevágni, így nem halad az életem. Sokat vagyok otthon, kevés barátom van csak.

Nem is keresek társat, csak szeretnék, de néha úgy érzem, hogy nem vagyok abban az állapotban, jobban össze kéne szednem magam mielőtt valakit beenegedek az életembe, bár momentán nem is akar jönni senki.

Most így a másik nemmel általánosságban nincs bajom, csak azokkal a személyekkel, akik éreztették velem kimondottan, hogy csúnya vagyok, ezek mind férfiak voltak.

Meg volt pár férfi, aki kihasznált, emiatt nincs is kedvem ismerkedni, sikerült elvenni a kedvemet.

2021. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Valami murphy lehet


Szexre, bulikra, rózsaszín ködre, vagy csak ugy élni a vakvilágba cél nélkül -típusu kapcsolatokra mindig találok olyat, aki velem "egy hullámon" van, értelmes intelligens, igényes, családra is lehetne vele alapozni, de nem akarnak, vagy olykor megbízhatatlanok(ez olyan sacc 30-45 korosztály férfi)



Komoly tervező kapcsolatra meg csak olyanokat találok, akiket bottal nem piszkálnék meg, vagy igénytelen elhízott, vagy írni sem tud, faék gondolkodása van, primitív stb.


Igy most is olyannal vagyok, aki az első kat-ba tartozik, ahogy az exek is.

Lehet még 50 évesen is majd a szexből, meg szabadidőpartnerekből állok csak.



Ami talán bennem hátráltató, nem főzök. Nem vagyok az az "asszony tipus", talán felelősségteljes sem. De eddig minden exem főzött, es ráadásul konyhai profikat fogok valahogy ki. A mostani előtt is le a kalappal.


Eljegyzéseim már voltak. De ha "megálltam"volna, akkor soha nem tudom meg, hogy sokkal jobb a következő párom. Aki mellett meg azt nem, hogy az az után levő is sokkal jobb.


Folyamatosan élek szinte a "ködben", szerelemben, iszom azt, hogy mennyire szeretnek és nem gondolkozom józanul, hogy csak ép nem egy "férjnek/apának valóval" járok éppen.. valahol itt mehet a dolog félre.


De mert ugye aki annak való lenne, az meg ahogy fentebb írtam olyan még soha nem volt hogy férfit is lássak benne vagy vonzana mint nőt, lenne kémia vagy bármi.


Mintha ilyen nem is létezne. Pedig létezhet mert sokan vannak férjnél, gondolom nem undorodnak tőle az ágyban.

2021. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!