Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, milyen gyakran kérdezgetik tőletek a rokonaitok és ismerőseitek, hogy mikor fogtok megházasodni?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb válasz erre szerintetek?
2021. nov. 13. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen időszak, de leszoktak róla.
2021. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kell kérdezni hogy mikor szeretnének végre leszokni erről az értelmetlen faggatózásról!?

Mert ideje volna, látják hogy mi van úgyis

2021. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Dettó
2021. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
36 vagyok, 2-3 éve kérdezték, azóta rájöttek h nekem jobb egyedül, mert nem akarok válást, vagy rossz kapcsolatot (egyik 100% bejön annak, aki megházasodik, még azoknak is, akik itt erre legyintenek és most per pill még boldogok).
2021. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerencsere nem cseszegetnek ezzel.
2021. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel gyakrabban találkozok, beszélgetek ők már nem kérdezik, a ritkán látottak néha megkérdezik, aztán elmondom nekik, hogy jól érzem magam így ahogy vagyok egyedül. Ezzel le is van zárva a téma.
2021. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hálistennek nem nagyon szokták. A baba témakört hamarabb. Dehát arra meg viccesen mindig visszaszúrtam, hogy ahhoz apa se ártana. Ekkor megértő helyeslésben abbamaradt a dolog.
2021. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sosem. Mindenkinek egyértelmű, hogy én egyedül vagyok, voltam és leszek is mindig - ilyen nő senkinek sem kell...
2021. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sose. Ez egy fogyatékos kérdés. Ha nincs párom, akkor honnan a faszból tudjam mikor lesz?
2021. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én erre különféle troll válaszokat szoktam adni, hogy érezzék, hogy ne cseszegessenek ezzel.

Pl.: nem tudom...nem tudok választani a három barátnőm közül.

Majd ha a melegházasságot lehetővé teszik.


Ha esküvőn vagyok vendég, akkor meg a hasonló kérdés után nagyon szomorú fejet vágok és elcsukló hangon mondom, hogy „valójában...ez az én esküvőn lett volna...”

A reakciók megfizethetetlenek. 😁

2021. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!