Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a most terjedő klisé, hogy Nyugaton a férfiaknak semmilyen téren nem kell "megfelelniük" a nőknek?

Figyelt kérdés

Itt most Magyarországon krva nehéz a férfiaknak. Kevés is a nő, mert rengeteg fiatal magyar nő ment ki külföldre olasz, német, brit, francia vagy egyéb pasihoz. És azokért a nőkért akik itt maradtak iszonyú a verseny + nagyon rossz az ország gazdasága is. Nyugaton már tulajdonképpen legalább annyit vagy akár a dupláját is megkapod ingyen, szociális segélyként is mint a magyar átlagfizetés, de az árak már kiegyenlítődtek. Itt nagyon keményen meg kell dolgoznia egy férfinak, hogy egzisztenciát teremtsen (amit minden nő elvár alap dologként), kint meg nem csak az egzisztencia de a jólét is adott, ha még dolgozol is akkor meg Hawaii élet.

Részben ezek az okok miatt, tényleg igaz, hogy külföldön semmilyen különösebb elvárásnak nem kell megfelelniük a férfiaknak? Sokkal könnyebb ezért csajozni? Több is a nő, meg nincs annyi elvárás?

Mert például rengeteg német youtuber csaj van aki nagyon szép, nagyon cuki, mégis valami kommersz venezuelai pasija van. És full átlagos, ne egy Antonio Banderas-t képzeljetek el, hanem egy teljesen kommersz dél-amerikai fószert akinek elvileg 0 társadalmi értéke van bevándorlóként. Mégis teljesen szép youtuber csaj a nője.

Kint tényleg könnyebb csajozni? Könnyebb férfinak lenni?



2021. dec. 23. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#1o: több férfi ment ki dolgozni.
2021. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyugati nőkkel tényleg könnyebb. Mondom ezt úgy, hogy kint vagyok illetve, hogy volt is egy nyugat-európai exem.


De a legtöbb magyar férfi azért nem tud erről mert:

- Nem tud egy kukkot sem idegen nyelveken

- Hozzászokott a magyar nők mentalitásához, azaz eleve azzal kezdi az ismerkedést, hogy pörgeti a slusszkulcsot és kiteszi az iPhone-t az asztalra (vagy ilyesmik) amivel rögtön ellenszenvet vált ki a nyugati nők szemében akik messze nem olyan anyagiasak mint a kelet-európaiak.


Mivel én beszélek idegen nyelveket és nem egy BMW-vel feszítek önelégülten a fb borítóképemen ezért nekem sikerült.

2021. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12


Időnként elgondolkodom, hogy milyen nőkkel ismerkedtek. Nem vagyok felettébb jóképű, kicsi felesleg is van rajtam, gazdag se vagyok, de találtam olyan lányokat, akik vonzóak számomra, és az se nagyon érdekli őket hogy még nincs jogsim, nem hogy BMW-el menjek a randira. IPhone-om se volt soha, nem is lesz. Ja és magyarországon élek.

2021. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

#13


Akkor erősen ajánlom, hogy becsüld meg nagyon jól a párod, mert ott Magyarországon (meg úgy en bloc Ost-Európában) ez nagyon ritka.

2021. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!