Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a járványszerűen terjedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a járványszerűen terjedő kórság, hogy csomó pasi gyakorlatilag a jó tulajdonságaival magyarázza a sikertelenségét? Mi ennek a lelki háttere?

Figyelt kérdés

pl.

- túl intelligens, a nőknek buta trógerek kellenek

- túl becsületes, a nőknek átverős, hazudós palik kellenek

- túl kedves, a nőknek a bunkók kellenek

stb.


Ennyire nem akarnak szembenézni magukkal, hogy ilyen jó kis ideológia mögé bújnak, vagy mi? :)



2015. márc. 16. 19:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

Talán mert ez az igazság?


Nekem mások szerint gazdag érzelem és lelkivilágom van. Mégis le lettem cserélve egy olyanra aki a többiek szerint

nagyjából egy teáskanál érzelmi szintjén áll.


Szóval általában igaz amit írnak.

2015. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

"Fenn a lépcső tetején

Nincsen embert leltem én.

Ma is nem volt, úgy tűnt fel,

Ó bár végre menne el."

Ne kérdezd hogy jön ez ide XD

2015. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, hogy sok idióta nő van, aki ilyen-olyan okból rosszul választ, de azért, hogy mindenkinek hazug, buta, bunkó tróger kell, az egyszerűen nem igaz még tendencia szinten sem.
2015. márc. 16. 19:33
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

#3


Elég ha 51% ilyen. Akkor minden második ilyen. Elég rossz arány.

2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Talán azért mert ìgy van. Sokan mindent megtesznek a maguk Évájáért ami nem jelenti azt, hogy becsicskulnak, csupán tisztelik,szeretik. Ám nem alázzák meg, nem irányìtják, ecetera...ami viszont baj.
2015. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
35%

Ez nemtől független. A legtöbb sikertelen ember, vagy ha nem is kifejezetten sikertelen, csak épp valami nem úgy jön össze neki, hajlamosabb külső tényezőket hibáztatni.

Tehát a legtöbbször a hibás a másik nem, a szomszéd, a munkatársak, a férjem, a feleségem, a tesóm, a szüleim, a társadalom, a média, a kor, a genetika, a globális felmelegedés, a dél-Sri lanka-i mexikóma béka, de én nem.

2015. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21%
Nem igaz,mert van kb 5%-a aki nem azt választja a 95%-meg a csökött agyú barbár palikat választja akinek nuku agya ,viszont van egy 95ös 316os BMW-je vagy egy első generációs 99es A4-es Audija amitől a kiszemelt csaj lemegy hidba,és teljesen benedvesedik..
2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
Tapasztalatból írják.
2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Tudod ez néhány embernek abból jön le, ha már 5x-10x elutasították őket de a másik köcsöggel összejöttek. És a sok negatív hatásnak ezaz eredménye, ami valahol érthető is.


Ez csak akkor fog megváltozni bennük ha kelleni fognak egy lánynak.

2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nehezebb beismerni, hogy a rossz tulajdonságaik miatt nem kellenek a nőknek.
2015. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!