Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csak a pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak a pénzzel kapcsolatban gondolkodnak logikusan?

Figyelt kérdés

Minden más a "szikra" függvénye.


Személyeskedés mellőzését már most kérném.


2021. dec. 28. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz pontosan? Arra, hogy ha egy pasas pénzes, akkor a nők "logikusan" járnak vele, de ha nem pénzes, akkor a "szikrától" függ, hogy összejönnek-e vele? Vagy a pénzügyekben logikusan gondolkodnak, megválogatják, mit vesznek meg, stb., de nem logikus alapon, hanem érzelmek mentén választanak párt?

Ha nem, akkor fejtsd ki jobban, kérlek, mert így nem világos.

2021. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előbbi
2021. dec. 28. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak olyan nők, akiket meg lehet venni. Ahogy vannak férfiak is, akiket meg lehet venni. Kit pénzért, kit szexért, kit egy kis lakásért, mást egy koktélért a bárban, valakit teljesen másért.

Meg vannak olyan nők, akiket nem lehet megvenni, akik szerelmesek akarnak lenni a párjukba.

2021. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Hülyeség. Egy normális nő nem akar szolga lenni, ugyanis azért a pénzért amit lehúz a pasiról, annak ellentételezéseként azt kell csinálnia, amit a manus akar. Persze van egy réteg akit ez nem zavar, szerintem te őket veszed alapul.


Drágám, ma rád költöttem 300EFt-ot, ezért kikötözlek, rád rakom a csipeszeket, feltolok egy 30 centis dildót a s*ggedbe, befogom az orrod és kényszer mélytorkozlak ájulásig. Ha azt hiszed hogy ez szélsőség a pénzért, akkor te álomvilágban élsz. Vagy ha az olyan nőket tartod alapnak akik a pénzért eladják magukat, erős értékválsággal küzdesz.



Ellenben normális esetben egy férfi anyagi helyzete, végzettsége, foglalkozása kiválóan reprezentálja azt, hogy mire képes. Nem kell lehúzni anyagilag, de egy stabil egzisztencia jó alap egy kapcsolatra, családalapításra. Miért? Mert a férfi életképes.


Persze egy adócsaló, maffiózó, NER lovag, díler is az, csak ott más körökből vonzza be a nőket.

2021. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Mellőzzük a személyeskedést, miközben te ideokádod ezt a szutykot? Komolyan?
2021. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Magyarázd el nekem, mi lenne abban a logika, hogy olyannal jövünk össze, aki csóró is és ronda is :D :D
2021. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
5. Na ezt kinek és miért írtad?! Elolvastam az összes választ, és sehogy sem tudom értelmezni.
2021. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én naiv meg azt hittem hogy egy párkapcsolatban szuper módon ossza be a nő a pénzt, minden másban meg hülyén dönt...
2021. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 A kérdezőnek
2021. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!