Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye nem illetlenség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem illetlenség vagy tiszteletlenség ha például az utcán, a boltban, vagy esetleg a plázában sétálva odamegyek megszólítani a nekem tetsző lányt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem "szia iszunk egy kávét", vagy "szia jössz dugni" szöveggel próbálkoznék.


Illetve tiszteletben tartom, hogy ha valaki azt mondja, hogy nem, vagy elküld a francba, hiszen nem tetszhetünk mindenkinek, ha nem hát nem, legalább megpróbáltam.


Természetesen nem "csajozási" szándékkal mennék be ezekre a helyekre, de annyiszor volt már olyan, hogy valaki megtetszett séta közben, esetleg a másik fél is észrevett és mosolygott rám, de nem mentem oda, és nem akarok majd öreg koromban azon gondolkozni, hogy milyen töketlen voltam, hogy még meg sem próbáltam ilyenkor az "esélyeimet".


2021. dec. 29. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a másik is jelez, lásd a mosolygás, szemezés, akkor nem illetlenség. Ha a másik minden tőle telhető módon jelzi, hogy nem, lásd bele van bújva egy könyvbe, a telefonjába, zenét hallgat stb. Akkor el fog küldeni és szerintem nem is kéne az ilyen embereket zargatni, bár ez se kimondottan illetlen.
2021. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne mennél oda? Rá kell menni, mert másképp nem lesz nőd!
2021. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmi okod odamenni hozzá. Nem egy termék, amit leveszel a polcról, mert épp rákívántál. Ha jelez, akkor szabad a pálya, de emberek életére törni olyan helyeken, ahol a 99% nem ismerkedni megy, szerintem nagyon proli
2021. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
3.-ra ne hallgass kérdező, másképp nem lesz nőd!
2021. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A hármas válaszoló valószínűleg egy macskás nő, (ha pali vagy, akkor nagyon gáz, hogy ilyen stílusban beszélsz)


Egy szóval nem említettem, hogy a nőket egy terméknek tartom.

2021. dec. 29. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, ha kulturáltan teszed és azt is normálisan kezeled, ha nemet mond, akkor nincs vele semmi gond. Ha adott előtte jeleket, akkor meg egész jó esélyed is van, hogy sikerrel járj.
2021. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
nem gaz, ha normalisan teszed ezt, viszont ne keseredj el ha nem leszel annyira sikeres ezzel a modszerrel
2021. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
6-ossal értek egyet.
2021. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát jobb mint ide járni sírni,hogy 35 évesen sosem volt senkim. Aki mer az nyer.

Van egy jó hírem, (egyszerre) egy társ kell az ember mellé. Viszonylag sokan fognak elutasítani, páran kihasználni, szórakozni veled, ezeket kell tudni helyén kezelni.

2022. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Veszíteni nem veszítesz ha odamész. Ha tetszik menj oda de ne nyomulj ha elutasít. Az ciki.
2022. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!