Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy multinal dolgozó mérnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy multinal dolgozó mérnök fiú és soron dolgozó lány hogyan kezdemenyezek?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki tetszik de ő a soron dolgozik es nem tudom hogyan menjek oda hozzá flörtölni stb...

Ti hogyan csinálnátok


Ui:annyit még erdemes tudni a lanyrol h valoszinuleg sorvezetoi pozicioban van ott mert az o koponye zold(nalunk az egyszeru operator kopenye feher a sorvezetoe meg altalaban zold)


2021. dec. 30. 09:52
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Miert!? Kifejtened?
2022. jan. 13. 16:14
 42/48 anonim ***** válasza:
16%

41# Az hogy pénzzel akarsz nőt fogni, hogy elviselje a szar természetedet?

Inkább legyél vele normális, meg legyen tartásod. Akkor megszeret a pénzed nélkül is. Ne legyél lúzer, azok lobogtatják a pénzeiket aztán csodálkoznak ha kihasználják őket. Szóval ne pézzel áruld magad mert így nem fogsz kelleni senkinek.

2022. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
42. Nem vagyok egy adonisz alkatú úgyhogy valamivel kompenzalni kell
2022. jan. 13. 16:47
 44/48 anonim ***** válasza:
60%
43# Miért, milyen alkatod van?
2022. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, voltam mérnöki állásinterjún a cégednél és nem ajánlottak olyan fizetést, amivel felvágnék meg A8-as Audit vennék belőle :D
2022. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
66%

43. Baromság. Ezt mondogatod magadnak mert kicsi az önbizalmad, de ez nem igaz. A nők megnézik a kisportolt férfiakat, de a többségükek nem feltétel a kapcsolathoz. Ezzel a pénzzel barátnőt szerzés elég gáz. Ne add fel az önbecsülésed. Ha komolyabbat akarsz egy lánytól akkor hosszútávon nem árt ha beléd szerelmes, nemcsak a pénztárcádba.

Amúgy ha van közös ebédlő az szerintem tökéletes hely lenne a szóbaelegyedéshez.

2022. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
50%
Valahogy így: Szia szépfiú 5000 egy szaxi.
2022. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki komolyat akar elsonek a belso enjet kell rendbe tennie ,mert hogy is varhatna el barki egeszsegtelen belsovel egy egeszsegeset . Minden amit epitesz belulrol kezded , mert ha kivulrol ugrasz neki akkor egy kaosz fog keletkezni.
2022. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!