Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok pénzt költeni randikra?

Figyelt kérdés

Mindig csak arról szól az ismerkedés , hogy a nők ingyen programokat akarnak?

Úgymond “kedvezményeket”, csak mert nőnek születtek és nekik ez jár?


máj. 15. 22:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy laza sétát kínálsz, akkor egy unalmas, egysíkú pasi vagy, ha elviszed vacsorázni és felesbe menne a dolog, akkor egy sóher fillérbszo vagy, ha te állod, akkor rögtön rádkapnak. Sehogy sem jó.
máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Anton Chigurh ***** válasza:
95%

Elég baj, ha konkrétan az az elhatározásod, hogy te nem akarsz költeni a randin.


Hány randin voltál eddig?

máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a gondolkodásod a baj, az a baj, amiket feltételezel minden egyes nőről amikor még nem is ismered őket. Semmi nem jár nekik, de ha te nem is akarsz kedveskedni a másiknak, akkor maradj egyedül, mert a kapcsolatok folyamatos gesztusokról szólnak. És ha te hívsz randira valakit, akkor tedd már oda magad! Ha rólam ezt gondolná a másik fél, h ő elhív randira, de én csak ingyen programot akarok, hát el nem mennék! A fejedben van a gond, ezt jegyezd meg.
máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 bolognai a kedvencem ***** válasza:
78%
A legtöbb nőnek ugyanúgy van pénze, mint neked és rohadtul nem szorul rá arra, hogy ráköltsd azt a pár ezer forintot egy sütemény egy kávé vagy valami hasonó keretében.
máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell 5 csillagos étterem (még kapcsolatban sem), de aki egy nyomorult kávé árát is elkéri tőlem, az instant kuka. És nem, nem kell kocsival (meg semmi mással) jönni értem, nem kell virág, meg bonbon meg miafaxom, csak legyen a másik annyira úriember, hogy azt a nyamvadt kávét ő fizeti.
máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nincs kávé!

Lehúzós!

máj. 15. 22:24
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
40k volt a legutóbbi randi és még csak nem is ettem. Én kezdem feladni :D Hol vannak a normális nők????!!
máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nyomi, ne akarjál ismerkedni, ha még randira sincs pénzed, meg egy nőt meghívni kávéra neked lehúzás!

Fogd meg a kis lábad közét, azt játszál azzal magadba!

máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy jár! Nem baj, ha nem akarsz fizetni, nem tart senki pisztolyt a fejedhez, hogy fizess, nem kötelező, , nem baj, ha te így gondolod, jogod van hozzá! 🙃 viszont nekem is jogom van nem veled randizni. Ha te nem akarsz fizetni randin, nem baj, lesz ezer másik, aki boldogan! 😊
máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
13%
Szeritem egy férfi sem fogott fegyvert a fejetekhez kedves nők, hosszú 10-38-50-100 éveken át küzdöttek azért, hogy ugyanolyan munkát vegezhessetek mint mi, hogy ugyanannyi bért kapjatok mint mi, hogy vonatot, repülőt, céget, országot, államot vezethessetek, és most, még mindig az egyenjogúságért harcoltok, abban mi az egyenjogúság a mai világban, hogy a férfi fizesse a randikat, hol van törvénybe írva. Sehol, mert ha egyenjogúságról beszélünk akkor csak a nők, csak a nők lehetnek elnyomottak, csak a nők lehetnek áldozatok, kirekeeztettek stb stb....unalmasak vagytok.
máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!